Hangi Protein Tozunu Almalıyım

aLeqTro

Uzman üye
30 Mar 2012
1,210
0
Arkadaşlar bu aralar Kas yapmaya başladım ağırlık Çalışıyorum 10 20 kg arası başladım arkadaşımdan protein tozu al dedi sırım gibi olursun dedi bende dedim alıyım sizce hangisini almalıyım arkadaslar 70 tl ye kadar çıkabiliirm hangisi faydalı olur ?

ozturk87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2012
772
0
Giresun
Aynı şeye gelmişiz,bende dedim sağlıklı beslenmek ve tam antrenman diye. ;)

hoca bana gülüyo dostum :D hocalarla antreman yapanlari da gördük biz ^^ Almanya da olsun Türkiye de ;)
Adam sormus Bmw mi Mercedes mi alim, Hangi Marka Protein alim diyo millet yazmis ,motor al ucak al ..
neyse bu konu ya yazmiyom bida uzadikca uzar bu konu,herkeze iyi forumlar

1hacker2

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
318
0
o protein tozları sakat sen bal ye yumurta ye et ye faydası dokunacaktır bide düzenli spor yap bir gün 1 saat bir gün 10 dk bir gün 3 saat bu işe yaramaz yapcaksan hergün aynı ölçüde düzenliş yap faydasını hızlı görürsün.

R ` qN

Uzman üye
3 Eyl 2010
1,937
0
Bursa
Body salonlarına gitmiş olaraktan ben protein tozunu almamanı öneririm Eğer alırsan protein tozu kısa sürede kasların olur falan. Ancak bıraktığın an sporu o düzensiz vucut gelişimi sonunda, örneğin karın kası oldu spora ara verirsen o hemen erir göbek olur toz kullanacaksan düzenli yapman gerek bu işi hayatının bir parçası olması gerek futbolcular hep futbol oynadığı için kullanıyorlar.

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
sen önce bi flood yapmayı bırak. Emin ol benim kadar içinde değilsindir bu işin 3 tane spor salonum var ben de fitness ve body build hocasıyım senin boyun kadar adonis var bende :D

1.bu saatten sonra flood yapmak.Beni herhangi bir şekilde durumumu etkilemez,zaten yanlışlık oldu.Konu zaten yukarı felanda çıkmadı.
2.Ben senin boyunu katlarca aşan kondisyonerler tanıyorum.
3.3 tane spor salonun olman beni alakadar etmez.Önemli olan bilgidir.
4.Zaten siz konuyu uzatarak flooda giriyorsunuz :RpS_sleep:
5.He birde sizin bu dediklerinizi gören sancak Yao Ming bu adam. :trl:trl

Einstein'in bir sözü vardır ''Mantık sizi A noktasından B noktasına ***ürür,hayal gücü ise her yere.''

Sanırım siz hayal gücünüze kapılmışsınız.

Ben burda asla tartışmaya devam etmek.Eğer diyecekleriniz varsa özel mesajdan yazınız. :RpS_sleep:

sogutumu

Yeni üye
3 Eki 2009
43
0
Hackerlara bu sorular neden sorulur bilmem ama :D Bence kardeş ne kadar çaba gösterirsen çabanın karşılığını o kadar fazla alırsın.Ne demek istediğimi anladın umarım ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.