Hangi python kursunu bitirmeliyim?

ZERODAY0

Üye
10 Ocak 2023
60
35
Elimde bu ikisi var önceden almıştım hangisini önerirsiniz?

BENDE şuan öğreniyorum ilk mustafa murat çoşkundan almıştım dersi tıpkı senin gibi fakat %15 ini bitirdikten sonra verim alamadım ve atıl samancıoğlu'na başladım az önce de kitabını aldım hem udemy hem kitabını okuyarak ögreneceğim inşallah

gemin11

Katılımcı Üye
5 Nis 2016
720
28
BENDE şuan öğreniyorum ilk mustafa murat çoşkundan almıştım dersi tıpkı senin gibi fakat %15 ini bitirdikten sonra verim alamadım ve atıl samancıoğlu'na başladım az önce de kitabını aldım hem udemy hem kitabını okuyarak ögreneceğim inşallah
1 yıldızlı yorumlara baktığımda başta iyi olduğunu fakat bir yerden sonra hiçbir şekilde anlamadıklarını yazmışlardı. Ben de denerim olmazsa Atıl hocanın kursuna başlarım.

16 Eki 2020
114
23
/var/www/html

Extazİ

Moderatör
20 Haz 2021
2,654
1,581
Front-End-Teşkilat-ı Mahsusa

uqur1

Üye
24 Ocak 2023
62
85
Elimde bu ikisi var önceden almıştım hangisini önerirsiniz?

içeriğini görmeden iyi mi kötü mü diyemem. ama ben altyazılıda olsa ingilizce eğitim alırım türkçe eğitimler genelde iyi olmuyor.
gerçi bu içeriğide göremiyoruz satın almadan biraz gösterseler aslında iyi mi kötü mü bilirdik
Bu kursa yeni başladım 50 saat felan sürüyormuş. Benim ilk kursu yazılım alanın da.

Sizin eğitimler nasıl gidiyor ? Tavsiyeleriniz var mı eğer baya ilerlediyseniz ?

gemin11

Katılımcı Üye
5 Nis 2016
720
28
Atıl samancıoğlunun kursundan gitmeye başladım hem daha güncel hem sorularıma cevap alabiliyorum bizzat eğitmenden.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.