Hangi RAT'ı kullanıyorsunuz

16 Şub 2012
54
0
Arkadaşlar Bat exe oluşturucu diye bi program indirdim hiç bi işe yaramdı Hakops'unkini indirdim onuda simge değiştirince gidiyor sizin kullanıdığınız RAT hangisidir. Sizce en saglıklısı hangisidir?

16 Şub 2012
54
0
hocam yeni bir konu açın ilgili bölüme THT Yardım Merkezi - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... fakat yardım edeceklerını sanmıyorum madem uyesın bırkac arastırma ile baslayabılırsın ılk hackerliğine ;)

kardeşim bende cybergate kullanıyorum fakat kendi pcmde bile denedim serveri açtım yinede olmadı nasıl yapıcaz bi yardımcı olabilirmisiniz 80 portu acık baska bi porta yada dikkat etmemiz gereken baska bişeymi var

16 Şub 2012
54
0
Darkcomet i indir bence en iyisi o virüsünü yaymak içinde şu konuya bak http://www.turkhackteam.net/trojan-ve-virusler/888947-neo34-virus-yayma-sicripti.html

Ustadım cok tesekkur ediyorum fakat anlayamadıgım sey darcomette kullandım cybergate de serverleri kendi pcmde denedim yinede olmadı yapamadım pmden yardımlasabılırmıyız 80 ve 21 portu acık

Yaptıgım site bu dosya iniyor sıkntı yok sanırım sıkıntı serverda

Sosyal Uygulama Merkezi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.