Hangi Siteleri Coketrmemi Önerırsınız?

rabbit1

Katılımcı Üye
3 May 2021
418
2
83
Bozkır

Şimdiye kadar bir cok erm*eni sitesi patlatdim ermeni bankası sitesini saldirdim Başka Bildiğiniz Zayif Siteler var mı?

Çözüm
Merhaba değerli üye;

Size tavsiyem ermenistan ve yunanistan üzerinden saldırılarınıza devam etmenizdir.Yunanistan ile son zamanlarda artmış olan deniz sorunu ileriki zamanlarda kötü sonuçlar doğurailir.Sizde Türkiye'nin yanında varlığınızı hissettirmek istiyor iseniz Yunanistan üzerinden devam etmenizi isterim.Ve devlet sitelerinde duyduğuma göre ciddi açıklar tespit edilebiliyormuş.Değerlendirin derim.

Saygı ve sevgiyle...

Muncuk Han

Uzman üye
7 May 2021
1,031
5
630
43.822302, 87.616875

Şimdiye kadar bir cok erm*eni sitesi patlatdim ermeni bankası sitesini saldirdim Başka Bildiğiniz Zayif Siteler var mı?
sanırım didos atarak etkisiz hale getirmeye çalışıyorsun bnun yerine sql xss 0day ve daha pek çok açık türü var bu açıklarsayesinde siteye sızıla bilir bunları arştır ve bu doğrultu da ilerle senin için daha iyi olucaktır

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
35
2,565
Tanrı dağı

" Türk Siteleri Ve Türkiye'nin Kardeş " siteleri hariç tüm siteleri
Fakat Dikkatli Ol Çünkü Yakalanırsan veya deşifre olur isen....
Neyse. Sen Greken Önlemleri Biliyosundur Zaten Dikkatli ol.

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
6
649
42
Sql injection havij deneyebilirsin. Havij denediğinde şifreleme türü md5 se md5 şifre kırıcı online siteler var. Ordan deneyebilirsin. Şifreleme yöntemi SHA1 veya SHA2 ise yine çözdürecek siteler mevcuttur. Kolay gelsin.

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
225
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye;

Size tavsiyem ermenistan ve yunanistan üzerinden saldırılarınıza devam etmenizdir.Yunanistan ile son zamanlarda artmış olan deniz sorunu ileriki zamanlarda kötü sonuçlar doğurailir.Sizde Türkiye'nin yanında varlığınızı hissettirmek istiyor iseniz Yunanistan üzerinden devam etmenizi isterim.Ve devlet sitelerinde duyduğuma göre ciddi açıklar tespit edilebiliyormuş.Değerlendirin derim.

Saygı ve sevgiyle...

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.