Hangi vpn?

Misterlearn

Yeni üye
28 Ağu 2022
20
4
hesap cracklemek ve normal vpn için kullanacaksan cyberghost cyberghostta 3000 fln sunucu var cracklerken hesapları ban yedikce diğerine geçiyosun ;)

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161
Proton veya tor gerisi boş vpn genellikle logları tutarlar ama eğer çok anonimlik istiyorsanız pm gelin detaylı bir şekilde anlatırım

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,224
900
22
Hangi vpn programın kullanıyorsun ve öneriyorsun?
vpn ne amacla kullanacaksın anonim ve hacking icin deme çünkü devlet bu işe el atıyor hakcing yapcam diye ip adresini ele veriyorsunuz kendi sunucunuz olmalı örnek 30 k bir sunucu alin vpn kurun devlet sizi zor bulur ama bulur da size kalmış iyi günler ben vpn kullanmiyorum sadece gerkeli de kullanıyorum 😊

OmarTR2000

Katılımcı Üye
26 May 2022
354
120
Baku
vpn ne amacla kullanacaksın anonim ve hacking icin deme çünkü devlet bu işe el atıyor hakcing yapcam diye ip adresini ele veriyorsunuz kendi sunucunuz olmalı örnek 30 k bir sunucu alin vpn kurun devlet sizi zor bulur ama bulur da size kalmış iyi günler ben vpn kullanmiyorum sadece gerkeli de kullanıyorum 😊
Bu tor içinde geçerlimi??
Bildiğimiz onion sitelere görmek için olan tor

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,224
900
22
Bu tor içinde geçerlimi??
Bildiğimiz onion sitelere görmek için olan tor
şuan girdiğin her yazışma internet sağlıcı tarafında görünür ve okunur bunu boşver asıl mesele bu vpn tor gibi olaylar en ünlü hackerlar dark web de yakalandığını biliyor mudun ? bunu yapan devlet değil bunu yapan troun kendi ip adresinin sağladığı bir güvenlik duvarı eğer ki siz anonnim de olsanız devlet sizin internet sağlıcağınızı araştırıp dökümanı çıkartabilir bu da sizi ele vermiş oluyor tor vpn kesinlikle kullamanızı öneririm ve illegal işerle bulaşmanızı da öneririm yoksa devlette kacmanızı mümkün olmadığını belirtmek istiyorum bir uydu bir modem ve o modemi kontrol eden de bir ağ sağlıcı ağ sağlıcı olmadan internet gelmez bunlar da her biri ton ton veri kaydediyor müge anlı da bir olay şahit oldum onu kesinlikle sizlere paylaşmak istiyorum tabi biraz trajikomik bir olay :D

mutlaka izlemenizi şiddetle tavsiye ederim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.