Hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz ?

Hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    88

RaxiD

Kıdemli Üye
10 Haz 2010
3,954
7
127.0.0.1
Forum adına çalıştığım bir proje için anket hazırladım. Katılımlarınızı bekliyorum :)

Son düzenleme:

miyoz

Üye
26 Haz 2016
205
0
Cehennem
Şuan aktif olarak linux mint kullansamda. eskiden 7 kullanıyordum. win 10 bana pek stabil gelmedi doğrusu

Akadir51

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
556
0
Türkiye
Şimdi ben masaüstünde Windows 10 Laptop'da Windows 7 kullanıyorum hangisini işaretlesem bilemedim.
Ama Laptop'un sistem özellikleri yüksek olduğu için Windows 7 diyeceğim.Konuyu açan arkadaş RaxiD sen hangisini kullanıyorsun.

RaxiD

Kıdemli Üye
10 Haz 2010
3,954
7
127.0.0.1
Şimdi ben masaüstünde Windows 10 Laptop'da Windows 7 kullanıyorum hangisini işaretlesem bilemedim.
Ama Laptop'un sistem özellikleri yüksek olduğu için Windows 7 diyeceğim.Konuyu açan arkadaş RaxiD sen hangisini kullanıyorsun.

3 bilgisayarım var, genellikle Windows 10 kullanıyorum ve işletim sistemleri;
Masaüstü bilgisayarımda Fedora,Ubuntu ve birkaç Linux dağıtımı daha var.
İki dizüstü bilgisayarımda Windows 7 ve 10

RaxiD

Kıdemli Üye
10 Haz 2010
3,954
7
127.0.0.1
Windows 10;
-Masaüstü,dizüstü ve mobil sürümlerde kullanılan işletim sistemi olduğundan batarya canlısı.
-Direcx 12 desteği ile daha stabil çalışan donanımlar ve oyun performansı.
-Hızlı açılış ve kapanış.
-Kolay dosya yönetimi ve erişim araçları.
-Diğer cihazlar ile rahat ve uyumlu iletişim kurabilmesi.
-Sistem bakım araçlarının performansı ve kolaylığı.
Aklıma gelen bunlar ve 10, Windows'un en hoş sürümüdür kanaatindeyim :RpS_thumbup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.