Hangi Zamana Geri Dönerek Hangi Oyunu Tekrar Oynamak İsterdiniz ?

Mafia Girl THT

Yeni üye
1 May 2020
48
3
Rusya
Hangi zamana geri dönerek hangi oyunu tekrar oynamak isterdiniz ?

Kafeyi açtığımız ana dönerek arkadaşlarımla Fifa20, Call Of Duty, NBA oynamak isterdim .Aslında hala oynuyorum fakat hiçbir zaman onlarla oynayamadım . Ve sanırım ki çok kötü bir arkadaş değilim. Çünkü erkeklerle oyun oynamama izin yok ve kız arkadaşımda yok maalesef...:hayır-_-:ehiste

24 Ocak 2019
51
0
Kafeyi açtığımız ana dönerek arkadaşlarımla Fifa20, Call Of Duty, NBA oynamak isterdim .Aslında hala oynuyorum fakat hiçbir zaman onlarla oynayamadım . Ve sanırım ki çok kötü bir arkadaş değilim. Çünkü erkeklerle oyun oynamama izin yok ve kız arkadaşımda yok maalesef...:hayır-_-:ehiste

eğer bu yasakları ailen koyuyorsa dinleme bir süre sonra onlarda alışır aksi taktirde gerçek dostlarınsa onları onları kaybedebilirsin ve inan bana insanı bezdiren bir his kurtulamıyorsun

Dolyetyus

Özel Üye
21 Nis 2020
1,209
690
Bir kaç sene geriye giderek tüm Assassin's Creed serisini ve Witcher serisini yeniden oynamak isterdim. Öyle çok da maziye gitme isteğim yok benim

disparaa

Üye
29 Eki 2018
208
5
depthsofhell
sırf iey tını geyms için 2005'e fifa05 'e gitmeye razıyım. yada gta san andreasa başladığım yıl da olabilir. karmaşa... karmaşa...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.