hangisi gerçek hangisi face

ApuLitik

Katılımcı Üye
28 Ağu 2011
277
0
AdaNa
Dewasa İnsan İskeleti Gerçek Olabilir..

Çünkü Teknoloji İlerledikçe İnsanların Boyları

Kısalmaya Başladı .. Örneğin Eski Padişah Yeni Çeri

vb Gibi İnsanlarla Şimdiki İnsanları Karşılaştıralım..

Eskiden Teknoloji Yoktu ve Ortalama İnsan Boyu 2 Metre 30 Cmydi

Bunu Resimlerle Kanıtlayabiliriz..

Satılan Tablolar Vb Ne KdR Küçüldüğü Ebad Felan Hesaplanır..

Ve O Civarlarda Boyları Çıkıyor Tablolarda Photoshop İmkansız

O Zmn Pc Olmadığına Göre ve Hz.Havva ve Hz.Ademin Boyununda

27 Katlı Bir APT ye Denk Geldiği ve Bunun Kuran-ı Kerim İsimli

Kutsal Kitabımızdaki Yazısı Mevcuttur.. Bu Nedenle Doğru Olabilir..

bade sultan

Uzman üye
23 Nis 2009
1,546
0
istanbul
Dewasa İnsan İskeleti Gerçek Olabilir..

Çünkü Teknoloji İlerledikçe İnsanların Boyları

Kısalmaya Başladı .. Örneğin Eski Padişah Yeni Çeri

vb Gibi İnsanlarla Şimdiki İnsanları Karşılaştıralım..

Eskiden Teknoloji Yoktu ve Ortalama İnsan Boyu 2 Metre 30 Cmydi

Bunu Resimlerle Kanıtlayabiliriz..

Satılan Tablolar Vb Ne KdR Küçüldüğü Ebad Felan Hesaplanır..

Ve O Civarlarda Boyları Çıkıyor Tablolarda Photoshop İmkansız

O Zmn Pc Olmadığına Göre ve Hz.Havva ve Hz.Ademin Boyununda

27 Katlı Bir APT ye Denk Geldiği ve Bunun Kuran-ı Kerim İsimli

Kutsal Kitabımızdaki Yazısı Mevcuttur.. Bu Nedenle Doğru Olabilir..

yazdıklarında haklısın bende adapazrında bir yatır ziyaretinde görmüştüm çok uzundu çok şaşırmıştım okadar uzun bir yatır nede mezar görmemiştim kıyamet alemetlerinde insan boylarının dahada kısalacağı 1 metreden uzun insan olmayacağına dair yazılarda vardı

sanırım burdaki iskelet o zamana ait olmadığı için sahte diyor yoksa insan boyları hakkında açıklama yapmıyor saygılar
..........

D0LCh

Katılımcı Üye
7 Tem 2011
509
0
Gasseri
hocam şu çinlilerin bebek yediğine dair haber gerçek ama doğmuş bebekleri değil. anne karnındaki fetüsleri yiyolar. ve fiyatı oldukça pahalı yani zengin yemeği

bargandi

Üye
8 Ağu 2011
203
0
o hayalet sacmaligina inanan yoktur heralde zaten :) ama çinliler cocuk yiyor olayinin gerçek olduğunu saniyordum okadar işkenceyi yapan adamlar onuda yapar heralde ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.