Hapse Girer miyim?

1stWarrior

Üye
5 Ağu 2011
140
0
Ankara
Arkadaşlar biliyorsunuz metin2 adında bir online oyun var. Bende kek bulup keylogger atıyorum faceten. İndirip kanıyorlar itemlerini alıyorum. Soydugum 80 level itemleri , pazara koydum ve adam bana PM attı. Yazdıkları çalıntı itemleri pazar koydun ha. Ss aldım . Savcıyada gittim işlem başlattılar. Senle mahkemede görüşücez. Sana 5 yıl hapis yattıracagım. Ben itemde degilim. Senle görüşecez falan yazdı :RpS_unsure:. Bende tırstım yani doğal olarak. Eylül ayındada 18 i me giriyorum. Bu adamın dedikleri doğruysa beni bulabilirlermi ? Adamı soyduktan sonrada keyloggeri bilgisayarından sildi zaten. Gelmiyor artık keyloggerdan log. Bilgisi olanlardan cevap bekliyorum. Sağolun

The Best

Uzman üye
1 Kas 2011
1,810
0
Blackdoor
Ülkemizde hapis cezasından çok para cezası ağırlıklı oluyor.
Reşit olana kadar ceza yersen ailene , reşit olduktan sonrada sana para cezası uygulanabilir.
Gerçek paranın döndüğü işlerde lamerce hesap çalıp satmayın başınız ağırabilir.
Şunuda eklemek isterimki onu bizler bilemeyiz... Kişinin ciddiyetine ve mahkemenin gidişatına göre değişir...
gerekli cevapların verildiğini düşünüyorum...

hail12

Katılımcı Üye
10 Tem 2008
346
0
Tekirdağ
arkadaşlar siz ne diyorsunuz ya ben bizzat ilk elden sordum benimde başıma gelmişti tanıdık bir memur var,dedi ki oyunlar bu hakkı polislere vermiyor sadece site hack işlerinde bu durum olabiliyor.Koca dünya oyunu metin2 bir kişinin itemleri çalındı diye türk polisine araştırma hakkımı verecek :D :D :D

1stWarrior

Üye
5 Ağu 2011
140
0
Ankara
Metin 2 Tr Çarı Çalınan Kadın Dava Açtı - YouTube Arkadaşlar cevaplar için sağolun.. Bu kadın hala bulamadı yapanı :) Ben sadece şundan korkuyorum , adamın bilgisayarı incelenip keylogger tespit edilirse ve beni keylogger ile bulurlarsa falan ondan korkuyorum. Ya da adamla facete konuştuk ordanda bulabilirler. Ben bu suçuda 18 yaşında degilken işledim. 18 yaşıma girdiğimde beni bulsalar ne olacak ? Ayrıca çara çökmedim sadece itemleri aldım ( Çökecektimde adam keyloggeri sildi antivirüsle :) )

LifesTR

Uzman üye
21 Haz 2013
1,123
0
Bildin?
Metin 2 Tr Çarı Çalınan Kadın Dava Açtı - YouTube Arkadaşlar cevaplar için sağolun.. Bu kadın hala bulamadı yapanı :) Ben sadece şundan korkuyorum , adamın bilgisayarı incelenip keylogger tespit edilirse ve beni keylogger ile bulurlarsa falan ondan korkuyorum. Ya da adamla facete konuştuk ordanda bulabilirler. Ben bu suçuda 18 yaşında degilken işledim. 18 yaşıma girdiğimde beni bulsalar ne olacak ? Ayrıca çara çökmedim sadece itemleri aldım ( Çökecektimde adam keyloggeri sildi antivirüsle :) )
Kardeşim verdiğin cevapların hepsini kendini rahatlatacak şekilde vermişsin farkındamısın seni isteseler bulmaları 1 dk almaz birde bunların hepsi senin karşındaki ******n ciddiyetine kalmış

3 Tem 2013
130
0
Bayrampasa
Bak kardesim boyle 40 50 lwl çar değil soyulunca gitsin odasında ağlasın 80 lwl gider mahkemeye verir vallahi benden demesi itemlerini geri versen iyi olur adama bide yanlız :/ 80 lwl adamın yiyeceğini sanmıyorum sende boru diyorsun. :/

hail12

Katılımcı Üye
10 Tem 2008
346
0
Tekirdağ
Bak kardesim boyle 40 50 lwl çar değil soyulunca gitsin odasında ağlasın 80 lwl gider mahkemeye verir vallahi benden demesi itemlerini geri versen iyi olur adama bide yanlız :/ 80 lwl adamın yiyeceğini sanmıyorum sende boru diyorsun. :/

ona benimde kafam takıldı da hadi söylemeyeyim dedim 80 lvl adam bu metin2'nin içini dışını her şeyini bilir keylogger gibi basit bir uygulamayı nasıl yedi hayret :RpS_rolleyes:

1stWarrior

Üye
5 Ağu 2011
140
0
Ankara
Kardeşim verdiğin cevapların hepsini kendini rahatlatacak şekilde vermişsin farkındamısın seni isteseler bulmaları 1 dk almaz birde bunların hepsi senin karşındaki ******n ciddiyetine kalmış

adam ciddi gibi ama senin ismin elimizde dedi :D biraz sıkıyor gibi. Savcıya gidecek ve hemen ismim öğrenecekler ? Bence bu biraz zor. O kadar mesele varken zor gibi ...

AknTR

Yeni üye
11 Tem 2012
27
0
hapise girermisin bilmem ama inşlah girersin veya para cezası alırsın neden adamın çharını çalıyon milletin emeğiyle oynuyon bnce hırsızlıkla aynı şey

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.