Çözüldü Hard disc bitlocker kırma yada verileri kurtarma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mhmt1453

Yeni üye
10 Ara 2017
43
0
Sa arkadaşlar toshiba hard disc var bitlockerini unuttum verilere zarar vermeden bitlockeri kırma veya verileri kurtarma programı vs. Bilen varmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Sa arkadaşlar toshiba hard disc var bitlockerini unuttum verilere zarar vermeden bitlockeri kırma veya verileri kurtarma programı vs. Bilen varmı ?
Merhaba değerli üyemiz, alttaki video size yardımcı olacaktır. En azından içindekileri kurtarabilirsiniz.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=uGHLYQ2i4oo[/ame]

Son düzenleme:

mhmt1453

Yeni üye
10 Ara 2017
43
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
burda parolayı yazın diyor parolayı zaten bilmiyorum ???

Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\BitLocker Sürücü Şifrelemesi buraya gelin şifreli sürücüye şifreyi aç tıklayın > açılan ekrandan şifremi unuttum tıklayın > açılan ekrandan type the recovery key o seçeneği tıklayın > revovery keyinizin olduğu yere gidersiniz ve not defterini açın bilocker reovery key yazan yerin karşısındaki keyi yazarak açılmasını sağlayın

Açık Kaynaklı BitLocker Şifre Kırma Aracı: BitCracker

M3 BitLocker Decryption Professional v5.6

Şifreli sürücüler için geliştirilmiş bir şifre çözme yazılımıdır. Şifre korumalı, erişim engelli, kurtarma anahtarı gibi çeşitli erişim problemlerinde M3 BitLocker Decryption yazılımını kullanarak ilgili diskin şifresini kırabilirsiniz. Bunun için çeşitli denemeler yapan yazılım daha çok donanım gücünden faydalanmaktadır. USB bellek, flash disk gibi harici medyalar için de programı kullanabilirsiniz. IDE, SATA, SCSI, SSD, USB, RAID ve diğer tüm disk çeşitlerini destekler.

https://cloud.mail.ru/public/EwQD/tQcUKwL3x

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.