hard disk nasıl kurtarılır

Doomeds

Yeni üye
1 Ara 2018
15
0
Çok eski bir bilgisayarım vardı 8yıllık fln. Ama bir çok programlama ve yazılım projelerimi hazırlayabiliyordum. Biranda bozuldu ve sorunun ne olduğunuda bilmiyorum. Hard disk de bir sıkıntı olmadığını biliyorum ama. Yardımcı olursanız çok sevinirim . Nasıl kurtarabilirim.?

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Harddiskte bir problem olduğunu düşünüyorsan başka bir bilgisayara takarak verilerini kurtarabilirsin. Eğer gerçekten bir problem varsa veri kurtarım merkezleri ile iletişime geçebilirsin ama fiyatları biraz tuzlu.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Çok eski bir bilgisayarım vardı 8yıllık fln. Ama bir çok programlama ve yazılım projelerimi hazırlayabiliyordum. Biranda bozuldu ve sorunun ne olduğunuda bilmiyorum. Hard disk de bir sıkıntı olmadığını biliyorum ama. Yardımcı olursanız çok sevinirim . Nasıl kurtarabilirim.?

Bilgisayarda açılıyor mu? tam olarak ne durumda? ekran görüntüsü ekleyebilirseniz ona göre yardım önerisinde bulunabiliriz.

Doomeds

Yeni üye
1 Ara 2018
15
0
Açılmıyor çok uğraştım ama olmadı . Bilgisayarcıya götürdüm yapamamışlar .Tanıdık polis abimiz vardı merkeze götürdü ırdada olmamış. :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.