Harici HDD İçinde Olanı Veya Atılanı Siliyor

21 Tem 2020
64
18
Merhaba Değerli THT Ailesi hepinize hayırlı ramazanlar dilerim öncelikle . Benim sorunum şu ben bi tane 32 TB lik bir taşınabilir HDD aldım bilgisayarımdaki video resim ne varsa atıyorum bu HDD içine geliyor sorun yok buraya kadar dosya dosya da ayırmışım herşeyi dosyalarla birlikte geliyor işte sorun burdan sonra başlıyor dosya var ama içindekiler yok hiçbirşey . Çıkarınca veya Çıkarıp takınca herşey tekrar kayboluyor sadece dosya isimleri var ama dosya içindeki hiçbir video resim pdf vs tarzı hiçbirşey yok . NOT: PC HDD yi görüyor görmediğini düşünerek yorum yapmayınız lütfen ve atılanlar yükleniyor ama içerik yok anlaşılması adına örnek olarak anlatıcam.
ÖRNEK : HDD yi taktım e sürücüsü ile geldi açtım daha sonra benim PC de yedeklemek istediğim SİBER GÜVENLİK adlı bir dosyam var bu dosyanın da içinde ayrı ayrı dosyalar var mesela WİFİ HACK BRUTE FORCE VS . gibi ben bu Siber Güvenlik dosyasını HDD ye atıyorum 5 GB bi boyutu var atarken 5 gb ilerliyor dosyalarla birlikte yüklüyor ama noluyorsa çıkınca yada bağlantı kopunca HDD ye bakınca sadece Siber Güvenlik adında bir dosya var ama içi tamamen boş bu klasör boş diyor sanki az önce 5 gb atılmamış gibi.

yardımcı olurmusunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.