Hashcat ile Cracking

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
5
515
dsowww
Hocam 34 gün sizce de uzun bir süre değil mi, acaba kali linux toolları ile felan mı denesen daha hızlı bir yol bulunabilir sanki. Hedef 34 günde muhtemelen şifre yeniler bence
Hayır. Kali sihirli bir araç değil bu en hızlı yöntem hatta ekran kartımı kullandım. Bunu şakasına yazmıştım ama yapanlar var neden olmasın ki? Ayrıca hedef şifre yenilemez. Dürüst ol en son ne zaman wifi şifresi yeniledin?
Ekran kartin nedir efm
Rtx3050ti

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayır. Kali sihirli bir araç değil bu en hızlı yöntem hatta ekran kartımı kullandım. Bunu şakasına yazmıştım ama yapanlar var neden olmasın ki? Ayrıca hedef şifre yenilemez. Dürüst ol en son ne zaman wifi şifresi yeniledin?
Hacım sihirli araç demedim ki zaten ama normalde WHH olanlar olarak bunu sistem açıkları ve güvenlik testleri için kullanırız özel toollar bile var (mesela wireshark)

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
5
515
dsowww
Hacım sihirli araç demedim ki zaten ama normalde WHH olanlar olarak bunu sistem açıkları ve güvenlik testleri için kullanırız özel toollar bile var (mesela wireshark)
Dostum, düzgün anlamamışsın ne yazdığımı herhalde. Kullandığım araç zaten hashcat ayrıca ekran karti ile kırılıyor ne kalisi ne wiresharkı? Hashcat zaten hem windows hem de debian ortamında çalışır kali toolu diye bir ayrım yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.