Hata Yapmayalım

HackerPluss

Katılımcı Üye
26 Kas 2020
654
6
THT Toprağı
Bunlara Dikkat

Bildiğiniz Üzere Forumdaki Yardım Merkezindeki Hatalar Çok Fazla. Kuralları Bilmeyenler Genellikle Başlıkta Ve de Konunun İçinde Bir Çok Hata Yapabiliyorlar.

1024px-T%C3%BCrkHackTeam_Logo.png

bGn47Z.png

1- Başlıkta Yardım - Hakkında - Hk. - Acil Gibi Kelimler Kullanmak Yasaktır ki En Çok Yapılan Hatalardan Biridir.
9dnpZN.png

2- Konu İçinde Flood Çok Yaygındır ki Buda Büyük Bir Hatadır. Flood Bir Üyenin Art Arda Araya Başkasının Mesajı Girmeden Attığı Mesajlara Denir.
9dnpZN.png

3- Hort Mesajda Çok Gereksiz Bir Hatadır Örneğin 2019' da Açılmış Bir Konuya Cevap Yazmak Bu Bir Hort Mesajdır. Yardım Merkezinde Sınır 2 Hafta Öbür Bölümlerde 3 Haftadır.

9dnpZN.png

4- Kurumsal Üyeliği Olmayanlar Reklam Yada Ticaret Amaçlı Konu Açamaz.

bGn47Z.png

Ve Daha Bir Çok Hata Var Forum Kurallarına Bakarak Daha

Detaylı Bilgi Edinebilirsiniz :

https://www.turkhackteam.org/forum-kurallari/1539302-forum-kurallari.html

Ajans Ekibi

Son düzenleme:

MrSpecter

Yeni üye
4 Ara 2020
36
7
Üstad aslında ilk maddede belirtilen HK. Olarak yazılması en uygunu değil mi? Resmi yazı gibisinden düşünerek söyledim

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
7
2,054
35
Osmaniye 80
Bu konuya döneceğim akşam

Ne Eleştirisi Yapacaksın yine :))

HackerPluss
1- Başlıkta Yardım - Hakkında - Hk. - Acil Gibi Kelimler Kullanmak Yasaktır ki En Çok Yapılan Hatalardan Biridir.

1- Forumda açılan tüm konular konu içirikli başlıklar içermeli (ki) sende buna deyinmişin.
2- Ara sıra forum kurallarını okurum ve hatta şuan tekrar okudum ama birşey fark ettim forum kuralları için 1. yukarida yazdigim kural olarak yok.
3- Yine ayni konuda seninde hata yaptigin görünmekte (?)
Buraya dikkat Yardım Merkezine Açilan Konular hakkinda gibi yani (Yardım Merkezi) içeren herhangi bir baslik yeterliydi ama sen yardim merkezinde yapilan hatalara yardim merkezinde konu acarak dile getiriyorsun ancak (1) yazdigin kurala seninde dikkat etmediğin aşikar.

Konuyu biraz toplar biraz düzeltir ve eklemelerde bulunursan normal olarak güzel bir konu olmuş olur.

Edit+ Hata Yapmayalım diyerek konu başlığı ve konunun ilk göze carpani 1- maddeyi okumam.
Kolay gelsin

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.