Hava Bükme Su Bükme Toprak Bükme

emrah1964

Katılımcı Üye
8 Şub 2012
298
0
İstanbul
Obezyon Büyüsü Şeytan Hükmetmek gibi birşey yani istediğiniz insanı kontrol edip ama iradesi zayıfsa dinine bağlıysa kontrol edemessin ama bazen olr gece saat 3 4 dür odada tek başınıza tv seyrediyosunzdur birden kapıdan ses gelir sonra git gide kulanız sanki çok iyi duymaya başlar ve biraz korku hissedersiniz tabi bunları atlartırsınz işte böyle zayıf olan insanlar böyle şeylerden kafaya takanlarır bu teknikle yenebilrsnz ama bu tekniği yapmak için ise şeytanla anlaşma yapmak zorundasınz işte ben korkuyorum diyosan yapamassın iraden güçlü olması lazım anlaşmadan sonra ise istediğin birinin içine girip ondan istediğin bilgiyi alarsın

seagold

Üye
24 Ocak 2012
60
0
çanakkale
aslında gerçek ama önemli olan odaklanmak insan beyni tonlarca yükü hiç dokunmadan kaldırabilir ama siz yinede binalarla uğraşmayın şimdilik yukarıdaki yazılanları uygulayın bir şeyler yapmaya başladığınızda zaten otomatikmen merakınız artıcak daha büyükleriyle uğraşmaya başlıycak sınız o kadar

nemesis112

Üye
9 Eki 2012
58
0
çanakkale
bence olabilir çünkü ALLAH insanlara yüksek kapasite vermiştir. Beynimiz maddeleri bir araca emir vererek hareket ettirir (yani ele emir verir) ve bu arac vücudumuzun bir parçası olduğu için odak yoğunluğu azdır fakat beyin emri doğrudan maddeye iletmeye çalışınca aşırı odak gerekir zihinsel performansla birleştiği zaman maddeleri düşünerek hareket ettirebilirsiniz...(BUNLARI KAFADAN ATMIYORUM ORTALAMA 6 AYDIR BU KONU ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUM!!!!!!AMA KESİN BÖYLE BİRŞEY VAR DEMİYORUM!!!!!)

15 Eyl 2012
69
0
Yakınlardan
Hindular trans esnasında yerden yükseldikleri hakkında söylemler var ama şamanlar o trans a girebilmek için 10 20 40 60 senelerini veriyolar bunu yapabilmek için belki. Biz normal insanların böle ateş bükmek toprak su eymek tarzı şeyleri yapabilmemiz için bir asır daha yaşamamız lazım :D

KanHeLHacK

Katılımcı Üye
30 Nis 2012
461
0
arkadaşlar bu gerçek kendim yapabiliyorum bide bundan ayrı birşey var telekazi diye cisimleri yerinden oynatabiliyorsunuz ben oynatabiliyorum çok fena havam olduyo :D

nemesis112

Üye
9 Eki 2012
58
0
çanakkale
(KanHelHack o telakazi deil telekinezi ) bir de bioenerji var genelde japonyada kullanılan bir yöntem insanların hastalık enerjilerini alıp başkabir insana yada toprağa,suya yönlendirebiliyor (gerçek olduğuna inanmıyorum şifa ALLAH tandır bilgilenin die paylasıyorum)

senleben

Üye
8 Ağu 2011
67
0
Arkadaşlar Diyelimki Gerçekten Var Böle Bişey Öle Çok Büyük Ateşler Veya Nehirleri Fırtınaları Kontrol Edemedikten Sonra Mumu 3 Cm Fazla Yaksak Nolacak En Büyük Sonucu Mumumuz Erken Biter Saygılar ;)

cerit123

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
278
0
Ankara
Ben çok donedim ozellikle ates bukmeye ama beceremedım oyle bır seferde vazgecmedım cok denedım ama olmuyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.