Havij 1.15 Pro ile Site Hack + Havij 1.15Pro Crack

the67

Katılımcı Üye
17 Eki 2007
298
0
çözebilicek olan lütfen msn mi eklesin reklam gibi olmasın adminler kurallara uygun değilse özür dilerim İletişim adresi vermek yasaktır | EmpoRe

Moderatör tarafında düzenlendi:

bastama

Üye
1 Eyl 2009
208
4
Saol çok işime yaradı.
Arkadaşım bi sorum olacak ben mesela bi site buldum ama nasıl taratacam siteyi ...

örnek açık::in /var/www/vhosts/Siteyolu /httpdocs/lib/database/mysql.php

Son düzenleme:

ozgun27

Üye
15 Eki 2011
83
0
sagolda hajiv açılmıyor + pro loader tıklayıp start dedigimde hiçbirsey olmuyor nedeN ?

bastama

Üye
1 Eyl 2009
208
4
sagolda hajiv açılmıyor + pro loader tıklayıp start dedigimde hiçbirsey olmuyor nedeN ?

Normald açılması gerek ve Crak yadıktan sonra register yazan yere tıklayın ve rasgele isim girin ve alttaki yere tıklayın rasgele bi dll seçin ve Register deyin bekleyin.Sonra kullanın.Arkadaşlar Bunları yapmazsanız bu programı yazan adam programa bağlana biliyor.Ben comododan yakaladım ::::IT Security Team - Bu site üzerinden sonrada programı kayıt edin diyor siteyi tarattıktan sonra Bilginize

kanat1998

Yeni üye
5 Şub 2012
8
0
teşekkürler emeğine sağlıkta ben .com lu bir siteyi havij ile özeliklerine nasıl bakacam? siteyi kopyalip yapıstırıyorum hata veriyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.