Havij 1.16 PRO !

ülgen_han

Yeni üye
26 Mar 2022
20
10
Daha önce konu açılmış ama linkler kırık ve düzenleme gerçekleşmemiş. Bende arkadaşlarımız için kendim upload ettim ve paylaşmak istedim.

Kuruluma gerek yok .rar'dan çıkartıp yönetici olarak çalıştırmanız yeterlidir :)

Herhangi bi lisans sorunuda olmuyor rahat rahat kullanabilirsiniz :)

7XEOjY.png

Link yenilenmiştir. (Kontrol edilmiştir.) (11.04.2018)

İndirme Linki: MEGA

VirüsTotal Sonucu: VirusTotal

NOT:

Virüs Bulmasının sebebi programın HackTools olmasıdır. Havij normalde lisans ile çalışan ücretli bir programdı. Virüstotalde de 24/59 oranında virüs bulmasıda gayet normaldir. Programı ben kendim cracklemedim. Bende internetten bulup kullandım ve zamanında havij ile ilgili tüm konuları inceleyip linkler kırık olduğu için konuyu açtım. Program benim için güvenilir. Gerisi size kalmış.

(Linklerde kırık olursa Ziyaretçi Mesajı ile bana ulaşın)
virüs algılandı diyor burda

Extazİ

Moderatör
20 Haz 2021
2,544
1,498
https://tr.wikipedia.org/wiki/Ekstazi
Daha önce konu açılmış ama linkler kırık ve düzenleme gerçekleşmemiş. Bende arkadaşlarımız için kendim upload ettim ve paylaşmak istedim.

Kuruluma gerek yok .rar'dan çıkartıp yönetici olarak çalıştırmanız yeterlidir :)

Herhangi bi lisans sorunuda olmuyor rahat rahat kullanabilirsiniz :)

7XEOjY.png

Link yenilenmiştir. (Kontrol edilmiştir.) (11.04.2018)

İndirme Linki: MEGA

VirüsTotal Sonucu: VirusTotal

NOT:

Virüs Bulmasının sebebi programın HackTools olmasıdır. Havij normalde lisans ile çalışan ücretli bir programdı. Virüstotalde de 24/59 oranında virüs bulmasıda gayet normaldir. Programı ben kendim cracklemedim. Bende internetten bulup kullandım ve zamanında havij ile ilgili tüm konuları inceleyip linkler kırık olduğu için konuyu açtım. Program benim için güvenilir. Gerisi size kalmış.

(Linklerde kırık olursa Ziyaretçi Mesajı ile bana ulaşın)
Bu programda virüs varmı acaba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.