Havij ile aldığım bilgilerle login olamıyorum?

yunuxx

Yeni üye
20 Ağu 2009
19
0
Havij ile admin bilgilerini çektiğim siteye login olamıyorum. Paneli bulsam şifreyi kırsam da panele yazınca giriş yapamıyorum. Sebebi nedir?

İsrail sitesi bulmuştum ne güzel, ama login olamamıştım. Neden böyle oluyor acaba bir bilsem.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Thanders

Üye
8 Ocak 2017
230
1
0
Panel adminin ekstra mac addressinden tanıyor olabilir. Her türlü güvenlik önlemi almışlardır. Port açıklarını kontrol ettiniz mi? Script hazırsa exploitlerine bakabilirsiniz.

yunuxx

Yeni üye
20 Ağu 2009
19
0
Panel adminin ekstra mac addressinden tanıyor olabilir. Her türlü güvenlik önlemi almışlardır. Port açıklarını kontrol ettiniz mi? Script hazırsa exploitlerine bakabilirsiniz.
O kadar iyi değilim yeni başladım. Hevesle sürekli havij ile sql açıkları bulup veri çekip girmeye çalıştım ama henüz o mutluluğu yaşamadım :)

Cεys;7803773' Alıntı:
bu normal bir şey herzaman login olmuyor.
birde sqlmap ile denemeni tavsiye ederim bazen havijin bulmadığını sqlmap bulabiliyor.
sqlmap'ı öğrenebileceğiniz yardımcı konu;
http://www.turkhackteam.org/web-ser...n-hack-windows-cmd-uzerinden-veteran-7-a.html

Çok güzel bir konu teşekkürler.

patroldelirdi

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
914
0
20
nereye

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Havij ile sızmaya çalıştığınız sitenin datasındaki şifreyle o sitenin şu anki güncel şifresi bir olmayabiliyor bazı durumlarda.Aslında havij görevini yapıyor size datadaki bilgileri aktarıyor fakat şifre değiştirildiği için giriş sağlayamıyorsunuz.Aslında nadiren rastlanır, şansınıza size de denk gelmiş.Bu siteyi geçmenizi ve misyonumuzun doğrultusunda başka bir siteye yönelmenizi öneririm, iyi forumlar.

yunuxx

Yeni üye
20 Ağu 2009
19
0
Cevabınız için teşekkürler. Fakat her defasında böyle oluyor. Ya paneli bulamıyorum ya panele ulaşıyorum fakat şifreyi kıramıyorum her ikisini de elde ettiğim zaman ise dediğim gibi siteye login olamıyorum. Yani hep oluyor bir kez değil.

yunuxx

Yeni üye
20 Ağu 2009
19
0
Admin panel dediğin Cpanel ise giremezsin Cpanel sitenin admin paneli değildir

www.siteadi.com/admin gibi mesela. Ayrıca Cpanel de bahsi açılmışken tam olarak nedir peki?

Bugün yine sürüyle açık buldum yok yine giremedim. Video izledim havij ne çekiyorsa adam onu yazıyor giriyor admin panelinden ama bende nasıl şans varsa giremiyorum. Bu konuda yardımcı olacak yok mu? Hayattan soğudum resmen.

EmreSlgn

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
540
1
Mars
Hocam md5 ler varsa yani uzun metinler onları çözmen gerekir.

Çözmek için;Md5'i direkt Google'ye koyup aratıyoruz.Siteler çıkıyor karşımıza.Orada çözülmüşse çözülmüş değilse siteyi atlıyoruz.

Md5'i biliyorum neden olmuyor dersen;Havij eski db leri gösterebiliyor yani adamlar şifre değiştirdiğinde havijin bazen ruhu bile duymuyor bunlar şuanki şifre derken önceki şifreyi veriyor.

Bende 2 haftadır aynı şekildeyim tek siteye girmişliğim yok fakat sitelerin db'sinden "Gene girmedi" diyip siteyi atlama.Sitelerin mail adreslerine bak.Mail adreslerine bakayım derken siteden 2084 mail adresi çıktı.20-30 sitenin verisine bakıp 5k'ya tamamlamaya çalışıyorum tamamlarsam forumda paylaşıcam.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.