Havijmi SQLMAP'Mİ

kursus

Üye
16 Ocak 2016
232
0
Arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz SQL Açıkları için hangi programı indireyim Havijmi SQLMAP'Mİ Kararsız kaldım . :RpS_bored:

qoqoqtay

Uzman üye
27 Ağu 2011
1,678
0
malatya
Konu Güncel..
Bende Merak Ediyorum SQL Map İle Havijin Arasında Büyük Bir Fark Var Mı SQLMAP Mı Kullanmalıyız Ben Yüzlerce Denedim Bir Sonuç Alamadım Havijden Farkını Yazarsanız Bilen Arkadaşlar...

Dragon95

Uzman üye
24 Şub 2014
1,091
1
Deface City
Kardeşim Sql Map Kullan Havij'de Virüs Olup Olmadığına Güven Olmuyor.Sql Map Kullanacaksan Kodları Öğrenene Kadar "Panda Sqlmap Manager" Senin İçin Kodları Otomatik Oluşturacaktır...

Slown

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
607
0
Zaton
Ben havij kullanarak birçok site denedim. site açığını bulmak falan kolay da hvij herzaman mükkemmel sonuç vermiyor bazen tüm bilgilerini elde ediyosun admin panelini bulamıyosun bazen admin paneliini bluyosun şifresini bulamıyosun bazende herşeyi buluyosun md5 kıramıyosun bazen kırıyosun kırdığın md5 te yanlış çıkıyor. ben sqlmap öğrenmeye başladım tavsiyem öğrenmek. hem en azından elimin kod yazmaya alışmasını istiyorum. Yalnız bikere havij le bi forum sitesi hacklemiştim :D onu yok sayamam

qoqoqtay

Uzman üye
27 Ağu 2011
1,678
0
malatya
Ben havij kullanarak birçok site denedim. site açığını bulmak falan kolay da hvij herzaman mükkemmel sonuç vermiyor bazen tüm bilgilerini elde ediyosun admin panelini bulamıyosun bazen admin paneliini bluyosun şifresini bulamıyosun bazende herşeyi buluyosun md5 kıramıyosun bazen kırıyosun kırdığın md5 te yanlış çıkıyor. ben sqlmap öğrenmeye başladım tavsiyem öğrenmek. hem en azından elimin kod yazmaya alışmasını istiyorum. Yalnız bikere havij le bi forum sitesi hacklemiştim :D onu yok sayamam

sqlmap'de daha mı iyi sonuç çıkıyor kenks

NoBoys

Üye
17 Ocak 2016
77
0
Ekvator
Önemi zaten program için degil önemli olan senin için olması kolayı mı tercih edersin zoru mu? Kod yazmak mı istersin yoksa tık yapmak mı işlev aynı olabilir ama kişi kendini zorlamalı önemli olan bunu senin yapabilmen programın degil.

qoqoqtay

Uzman üye
27 Ağu 2011
1,678
0
malatya
Önemi zaten program için degil önemli olan senin için olması kolayı mı tercih edersin zoru mu? Kod yazmak mı istersin yoksa tık yapmak mı işlev aynı olabilir ama kişi kendini zorlamalı önemli olan bunu senin yapabilmen programın degil.

Bence Kod Tabiki Hayat Kurtarır Ama Vakit Kaybetmeyede Pek Gerek Yok Diye Düşünüyorum Kenks :)
Ömür Geçip Gidiyor Zaten PC Başında

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Havij Sqlmap kadar kapsamlı bir program değildir arkadaşlar. Sqlmap te bypass yapılabiliyor en önemlisi bu bana göre :) Ayrıca Havij a göre daha fazla method deneniyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.