Hayalleriniz ve Hedefleriniz Nelerdir?

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,219
1,002
Photoshop 🔥
Selam dostlar bu konu altında hayalleriniz ve hedeflerinizi bizlere anlatabilirsiniz. Aklınızda kurduğunuz planlar projeler v.s v.s Bilgisi olan kişiler de sizlerin mesajına cevap olarak önerilerini ve tecrübelerinden bahsedicektir. Aklınızaki sorularda cevaplanmış olur.

Hayal ve Hedefleriniz dışında aklınızdaki projelerden bahsedebilirsiniz belki bir kapı açılır öneriler arasında ve sizde oradan ilerlersiniz.

ZiksthemW

Haftanın Asistanı
28 Mar 2020
1,062
148
Pécs
Şu anki şirketimi daha iyi yerlere getirebilmek ve yurt dışına başarıyla taşıyabilmek. Bir de iyi bir ortalamayla üniversiteyi bitirmek :D

25 May 2024
110
12
Selam dostlar bu konu altında hayalleriniz ve hedeflerinizi bizlere anlatabilirsiniz. Aklınızda kurduğunuz planlar projeler v.s v.s Bilgisi olan kişiler de sizlerin mesajına cevap olarak önerilerini ve tecrübelerinden bahsedicektir. Aklınızaki sorularda cevaplanmış olur.

Hayal ve Hedefleriniz dışında aklınızdaki projelerden bahsedebilirsiniz belki bir kapı açılır öneriler arasında ve sizde oradan ilerlersiniz.
pytorch la yapay zeka yapıp nvidia jetson kullanarak siha ya da iha yapmak. pytorch ile 3d modellerden eğitip roket içinde filan kullanmak istiyorum. blender 3d de baya iyi işler yapıyorum. yapay zekayı yapma imkanımkda var 3d objeler çizip eğitebilirim. bir kaç haftaya başlayacağım.

kazeko

Yeni üye
10 Haz 2016
16
2
pytorch la yapay zeka yapıp nvidia jetson kullanarak siha ya da iha yapmak. pytorch ile 3d modellerden eğitip roket içinde filan kullanmak istiyorum. blender 3d de baya iyi işler yapıyorum. yapay zekayı yapma imkanımkda var 3d objeler çizip eğitebilirim. bir kaç haftaya başlayacağım.
Çizim ile oluşturulmuş objeler ne kadar iyi rander alınmış olursa olsun gerçek görüntülerle iyi çalışmayacaktır. Sadece bilgi olsun diye söylüyorum, daha önce tecrübe edildi. Olabildiğince gerçek veri bulman zamanını koruyacaktır.

25 May 2024
110
12
Çizim ile oluşturulmuş objeler ne kadar iyi rander alınmış olursa olsun gerçek görüntülerle iyi çalışmayacaktır. Sadece bilgi olsun diye söylüyorum, daha önce tecrübe edildi. Olabildiğince gerçek veri bulman zamanını koruyacaktır.
bazı 3d nesneler 3d tarayıcılarla taranmış onlarla olur mu ?

flyin

Katılımcı Üye
10 Eki 2023
293
554
Adana
İyi bir endüstri mühendisi olmak ve belki ileride yöneticiliğin en üst kademeleri, Ceo belki kendi fabrikam… Onun dışında grafik tasarımda olabildiğince ilerlemek çünkü her alanda işime yarayacağı düşüncesindeyim, yazılım konusunda ise Python ya da c#’ta ilerlemek, ikisinde de belli düzeyde(sınavları geçecek kadar :D) bilgim var fakat henüz hangisini seçeceğime karar vermedim.

25 May 2024
110
12
İyi bir endüstri mühendisi olmak ve belki ileride yöneticiliğin en üst kademeleri, Ceo belki kendi fabrikam… Onun dışında grafik tasarımda olabildiğince ilerlemek çünkü her alanda işime yarayacağı düşüncesindeyim, yazılım konusunda ise Python ya da c#’ta ilerlemek, henüz hangisini seçeceğime karar vermedim.
unity kullanıyormusun

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,219
1,002
Photoshop 🔥
Şu anki şirketimi daha iyi yerlere getirebilmek ve yurt dışına başarıyla taşıyabilmek. Bir de iyi bir ortalamayla üniversiteyi bitirmek :D
Umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz...
İyi bir endüstri mühendisi olmak ve belki ileride yöneticiliğin en üst kademeleri, Ceo belki kendi fabrikam… Onun dışında grafik tasarımda olabildiğince ilerlemek çünkü her alanda işime yarayacağı düşüncesindeyim, yazılım konusunda ise Python ya da c#’ta ilerlemek, ikisinde de belli düzeyde(sınavları geçecek kadar :D) bilgim var fakat henüz hangisini seçeceğime karar vermedim.
İnşAllah istediğin yerlere gelirsin flyin grafik tasarım tarafında ilerlemen çok güzel dediğin gibi birçok yerde işine yarayacaktır. Yazılım olarak ikisinide öğrenebilirsin zaten C#'ı öğrendiğin zaman python sana çocuk oyuncağı gibi gelicektir ya da python öğrenirsen C# bir nebze daha kolay gelicektir.

4lp3rqwea

Yeni üye
4 Ocak 2023
26
9

Hayalim yazılım mühendisliği okumaktı 2022 de Atatürk Üniversitesi ne 417 puanla girdim şuan 2.senem hayalimi gerçekleştirmiş oldum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.