Hayat neden bu kadar ZOR?

Amphitrite

Uzman üye
5 Şub 2015
1,272
0
Şanlıurfa
Hastalık,acı,keder,parasızlık neden bunlar var ? Şu kısa hayatta kimin parası varsa o mutlu ve eğlenceli vakit geçiriyor.

Lunix

Yeni üye
27 Mar 2016
21
0
ve nedense hep sevdigin kız parası olanın yanında oluyor hayat acımasız dedem

777722

Uzman üye
30 Ocak 2016
1,399
0
Ve nedense hep şu lanet syntax error almadan bir python scripti yapamıyorum...

BlackDeMonN

Katılımcı Üye
8 Mar 2016
599
0
TÜRK'iye.
Hayat acımasız değil sen gel 20 yaşına askerliği yap sonra askerde uzman olarak kal hayattan zevk alırısn kan kopmuş kafalar kopmuş kollar hele o kanası sıktıktan sonra çıkan ıslık ve daha nicesi

Son düzenleme:

TheFutureHacker

Katılımcı Üye
4 Ocak 2016
768
0
THTyork
Şükürler olsun. Bizimkisi zorluk değil bence aç değil açıkta değiliz herkesin evinde kuruda olsa ekmeği varmı var :) bu yönden düşünmeye çalış bence

SparK216

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
2,600
0
Alone
Valla Allah'a cok sukur bir ailem evim var ac degilim ama bunlar bir yana beni en cok sıkan 1 aile baskisi 2 EGITIM SISTEMIIIII :mad:

PoleStar25

Katılımcı Üye
22 Kas 2015
739
0
31
Erzurm=DADAŞ
Aypcak pekte birşey yok nedense manevi huzurada ulaşamıyoz ama bu tarz konuları düşünmek insanı çıkılmaz düşüncelere sokuyo yersiz şeyler yapmak istiyo çokmu saçmaladım ne

harribarri14

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
577
0
-EVREN-
Hastalık,acı,keder,parasızlık geçiçidir önemsizdir Allah Bizi iman edmemiz için yarratı ama kimse takmıyo su günlerde eğer ibadetini yaparsan düzgün amelden o Hastalık,acı,keder,parasızlık sıkıntı olmadıgını aslında iyi bişi olduğunu analardın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.