Hayata bir de bu yönden Bakın :D

Batu Tekin

Üye
20 Ocak 2011
209
0
Muğla
--Ewimi bır dawet sonrası temızlemek için saatlerce çalşıabılıyorsaam,birçok arkadasım var demektri..

--Faturalarımı ödeyebılıyorsam,bır işim var demektir.

--Ewden iş yerine yada okula kadr olan yolu uzun buluyorsam,yürüyebılıyorum demektir.

--Pantolonm bıraz sıkıyorsa,ac kalmıyorum demktr.

--Bir çok konuda eleştırı yapabılıyo ve bu eleştrileri baskalarından da duyuyorsam,konusma özgürlüğüm var demektrr.

--Gölgem beni izliyorsa,güneş ışığını görüyorum demektir.

--Otobüs beklerken yanımdaki adam anahtarı ıle oynuyor ve bu sesten rahatsız oluyorsam, duyuyorum demektir.

--Camları silmem,catıyı tamir etmem gerekıyorsa,bi ewim var demektir.

--Doğal gaz faturam yuklu gelıyorsa ,ısınıyorum demektr.

--Yıgınla utulenecek ve yıkanacak çaaşırım varsa, yııgnla giyecegım var demektir.

--Çalar saatim sabah sehrınde calışıyorsa,yaşıyorum demektr.

--Ve en önemlisi,Allah!ımın
BAHSETTIGI BÜTÜN BU NİMETLERİN ŞUURUNDAYSAM MUTLUYUM DMEKTİR...

frt002

Kıdemli Üye
3 Eki 2009
2,470
0
turkhackteam
--Ve en önemlisi,Allah!ımın
BAHSETTIGI BÜTÜN BU NİMETLERİN ŞUURUNDAYSAM MUTLUYUM DMEKTİR...
şu satır hariç diğerleri kalsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.