Hdd kalıcı silme

G286745365

Üye
13 May 2019
151
0
Merhaba arkadaşlar ben hdd mi kalıcı olarak silmek istiyorum nasıl silebilirim içinde hiç birşey kalmayacak şekilde geri dönmeyecek şekilde bunun için denenmiş olumlu programlar var mı teşekkürler

qwerty001

Yeni üye
9 Nis 2020
7
0
merhaba. Gutmann metodunu araştırın derim. Galiba 35 kez üzerinden geçerek ulaşılamaz hale getiriyordu. Programın adı aklımda yok ama küçük bir araştırmayla bulabilirsin.

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
Merhaba arkadaşlar ben hdd mi kalıcı olarak silmek istiyorum nasıl silebilirim içinde hiç birşey kalmayacak şekilde geri dönmeyecek şekilde bunun için denenmiş olumlu programlar var mı teşekkürler

Merhaba G286745365 ,
Macrorit Disk Partition Wiper, disk ya da disk bölümlerinizdeki hassas verilerinizi güvenli, yani geri dönüşümsüz olarak silmenizi sağlayan ücretsiz bir pogramdır. Böylelikle kişisel ya da kurumsal hassas verileriniz bir veri kurtarma programı ile kolaylıkla geri getirilemez, güvenli bir şekilde silinmiş olur.

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Komple silmek derken veri bulunmasin diye diyorsanız yakmak veya parçalamak dışında yapacağınız birşey yok zira adlı bilişim uzmanları buluyorlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.