Hedef Android Telefonu İzleyin, Her Türlü İşlemi Yapın! No-IP Kullanmadan AndroRAT Kurulumu

Karotis

Üye
30 Haz 2015
98
0
Teşekkür ederim gerçekten çok faydalı işler yapıyosunuz ancak andorat ' da bağlantı gelmedi tw den ilgilenirseniz sevinirim !

hasannha

Yeni üye
22 Haz 2010
8
0
Konya
hocam bu uygulama ile görüşmeleri dinleyebiyoruz fakat dinlediğimiz kişinin interneti yoksa veya azsa görüşme kayıtları veya ortam dinlemesi yapabilirmiyiz veya telefona gizli birşekilde kayıt edip istediğimiz zaman kendimize aktarabiliyormuyuz ?

hocam kısacası amacım telefon görüşmelerini dinlemek ve ara ara ortam dinlemesi yapmak

yardımcı olursan çok sevinirim

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
hocam bu uygulama ile görüşmeleri dinleyebiyoruz fakat dinlediğimiz kişinin interneti yoksa veya azsa görüşme kayıtları veya ortam dinlemesi yapabilirmiyiz veya telefona gizli birşekilde kayıt edip istediğimiz zaman kendimize aktarabiliyormuyuz ?

hocam kısacası amacım telefon görüşmelerini dinlemek ve ara ara ortam dinlemesi yapmak

yardımcı olursan çok sevinirim

İnternetsi elbet olmaz. Kaynak kodlarını ekledim. Keylogger özelliği ekleyebilirsiniz.

hasannha

Yeni üye
22 Haz 2010
8
0
Konya
musileno hocam anlatım vidyonuz çok güzel olmuş fakat ben port açmayı beceremedim benim modemde sıkıntı var sanıyorum yada ben birşeyi atlıyorum yardım edebilirseniz çok sevinirim size skypeden ulaşmaya çalışacam iyi günler

modemim ttnetin vermiş olduğu Air5650TT

teamviewer den yardım edebilirseniz çoooook sevinirim böyle bir konuyu aydınlatıgınız ıcın ayrıca teşekkür ederim

Son düzenleme:

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK
Roottan bahseden kim?

Bunun Root'la çalıştığını duymuştum.. Bahsettiğin için değil.. Merak etme tüm açıklamanı okudum..
Bu arada Video elinde varsa.. Biryere upload etmeni isteyeceğim.. Yada teamviewer ile bağlansana bi Port açık gösteriyor.. Açılmıyor.. Özelden atacam şimdi..

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Bunun Root'la çalıştığını duymuştum.. Bahsettiğin için değil.. Merak etme tüm açıklamanı okudum..
Bu arada Video elinde varsa.. Biryere upload etmeni isteyeceğim.. Yada teamviewer ile bağlansana bi Port açık gösteriyor.. Açılmıyor.. Özelden atacam şimdi..

Bakamayacağım malesef şehirdışındayım + mobilim 4-5 gün içinde video felan herşey hallolacak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.