Hedef Bilgisayara Sızın! DarkComet 5.3.1 Kurulumu ve Kullanımı - No-IP Kullanmadan

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Beyler No-ip Yerine DuckDNS den alın hostu beleş DuckDNS de ama no-ip de 1 ay beleş sonra host kapanıyor ve bakıcaksınız ki tüm kurbanlar gitmiş

12karizmay

Katılımcı Üye
24 Eyl 2012
259
0
kardeşim eline emeğine saglıkta,darkcome rat kullanarak trojan dosyası olusturduk ancak günümüzde windows10 windows8 gibi işletim sistemleri karsı tarafa trojan dosyasını attıgımızda chromedan indirilen trojan dosyası engelliyor bunun için ne yapmamız gerekir ?

HackingDear

Yeni üye
23 Nis 2015
3
0
Hocam neden video kaldırıldı ve konu düzeltildi? Programı virüsprogramım sildi indirecektim fakat bulamadım?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.