Hedef kişinin mail adresini õğrenme 100%

Azeri99

Yeni üye
5 May 2019
34
3
Dünya
Merhaba THT ailesi. Bu konuda sizlere hedef kişinin e-posta adresini õğrenmeyi gõsterecem. Sosyal mühendislikle. Peki mail adresini napacağız derseniz Fake mail yoluyla hedefin hesabını ele geçire bilirsiniz. Peki nasıl olacak bu iş? Bi ste sayesinde.
Site:
https://tr.surveymonkey.com/
Bildiğiniz normal SurveyMonkey programının internet sitesi. Bi forum oluşturup kişinin mail adresini kolayca õğrenecez.siteye google hesabi ile kayıt olun. Yeni mail adresi de açıp kayıt ol bilirsiniz.
5NpglA.jpg

Kayıt oldukdan sonra ANKET OLUŞTUR a basın
https://i.hizliresim.com/Z52Zy0.jpg[/IMG
Sonra Yeni anket diyoruz. Anket insmi isteyecek. Isme Instagram Şifresiz Takipçi yazın.
[IMG]https://i.hizliresim.com/Z52Z0A.jpg
Sayfa Başlığı yazan yere BÜYÜK ÇEKILIŞ yazın.
Yazdıkdan sonra yukarıda gõsterdiğim fotorafdaki yeşil artı işaretine basın.
lQBdmk.jpg

Gõrüntü ekleyecez. Internetde bi sürü takipçi sitelerinde kullanılan resimler mevcutdur. Onlardan kullana bilirsiniz. Gõrüntümüzü kaydettikden sonra yeniden artı işaretine basarak bu sefer paragraf ekleyecez.
Paragrafa şõyle yaza bilirsiniz:
Büyük çekilişe sizde katılın. Siz de şansınızı deneyin. Kazanan kişiye 10 K takipçi hediyye edilecektir. Çekilişe katılmak için formu doldurunuz.
Sıra geldi forumumuzu yazmaya. Yine artı işaretine tıklayıp metin eklemeye basacaz.
https://i.hizliresim.com/00b1Y8.jpg
Fotorafdaki gibi Isim Soyisim Instagram Kullanici adi ve Mail adresi yazıyoruz.
Ve son olarakda aşağida bi paragraf oluşturuyoruz. Paragrafa şõyle yaza bilirsiniz.
Çekilişin sonuçları 2 gün sonra mailinize iletilecektir.
Işlemler bu kadar sonda üst tarafda uçak işareti var ona tıklıyoruz. Bize bi link verecek. Onu kopyalayın. Şimdi oluşturduğum siteye bakalım
7B2NVL.jpg

Sitemizi kontrol edelim.
Bilgileri girdikden sonra anketinize yazilan cevaplar gelir size.
Xb2XBD.jpg

Ayrıntıları Gõrüntüle >* Analiz Et e basiyoruz ve yanitlar karşimiza geliyo.
00bBqR.jpg

Ve oradan da yanitlara basarak ilgili bõlume yazılan yanıtlara baka bilirsiniz. Umarım işinize yarar. Hayırlı ramazanlar ve* iyi günler dilerim.

Azeri99

Yeni üye
5 May 2019
34
3
Dünya
Mantıklı sm bilgisi iyi olan yedirebilir ama bu devirde buna kanan çok az kişi kaldı Hocam :/
Doğru sm bilgisi muhakkak lazım. Biz burada kullanicidam şifre istemiyoruz. Erişemediğimiz mail adresini kendi elleriyle vermesini sağlıyoruz. Şifresiz 10 K takipçi hediyeli çekilişe kim hayır der kiHedef şifre girme olayını gõrmeyince dolayısıyla inanacaktır. Ha bu arada link kısaltma siteleri vasıtasıyla linki kısaltıp õğle yedirmek mümkündür

D3f3ns3 gr0up

Yeni üye
28 Ocak 2019
8
0
24
Doğru sm bilgisi muhakkak lazım. Biz burada kullanicidam şifre istemiyoruz. Erişemediğimiz mail adresini kendi elleriyle vermesini sağlıyoruz. Şifresiz 10 K takipçi hediyeli çekilişe kim hayır der kiHedef şifre girme olayını gõrmeyince dolayısıyla inanacaktır. Ha bu arada link kısaltma siteleri vasıtasıyla linki kısaltıp õğle yedirmek mümkündür
daha sağlıklısı olan beef var hocam , linki kısalt sadece tıklasa bütün herşeyini ele geçirirsin :gülenyüz

Baku99

Üye
16 Mar 2018
144
0
Area 51
senin atdığın konu mail adresini öğrenme diyil, konu hesap çalma ile ilgili ve yazı dilinden anlaşıldığl gibi oltaya düşen Türk hesapları olcak ve böyle konular Türk Hack Team grupuna aykırı

Azeri99

Yeni üye
5 May 2019
34
3
Dünya
senin atdığın konu mail adresini öğrenme diyil, konu hesap çalma ile ilgili ve yazı dilinden anlaşıldığl gibi oltaya düşen Türk hesapları olcak ve böyle konular Türk Hack Team grupuna aykırı

Bunlar sadece õrnekdir ingilizcem olmadiği için boğle paylaşdım. Şimdiye kadar türk hesaplarına ve sitelerine hiç bir kõtü faliyetde bulunmadım

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
hocam elınıze saglıkta kımse artık surveymonkey ısımlı sıtelere gırmıyor

ako6a6a

Yeni üye
1 Ocak 2019
7
0
Hocam bunlara kanan kaldımı ya ? .) biz bunlari sene 2015-2016da yapıyorduk onca fake gmail scriptler var Baku99 hocamında dedigi gibi duşecek hesablar Turk hesablari olacaktir bunlae tht'ye aykiri !
konuya moderatorlardan birisinin bakmasi lazim.

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
Üstekki mesajda yazdiğiım gibi link kısaltan siteler kullana bilirsin mesela link tl ve ya başka siteler ola bilir

hocam kısaltma sıtelerını ben shadowvavede yapıyordum gırınce sıteye mıllet ust kısma bakıyor ısmı ney dıye sıtenın ama kısaltmalrdan para kazanbılrsın bu yol ıle

Azeri99

Yeni üye
5 May 2019
34
3
Dünya
Hocam bunlara kanan kaldımı ya ? .) biz bunlari sene 2015-2016da yapıyorduk onca fake gmail scriptler var Baku99 hocamında dedigi gibi duşecek hesablar Turk hesablari olacaktir bunlae tht'ye aykiri !
konuya moderatorlardan birisinin bakmasi lazim.
Hocam ben de biliyorum. Ben sadece yeniler için küçük bi bilgi olsun diye paylaştım çok gõrdüm konu açanların çoğu mail adresini nasil bula biliriz diye ben de küçük bi yõntemi gõsterdim. Yabancı dil bilmediğim için türkce yapdım. Ben sadece bilgi olsun diye açdım. Dediğim gibi türk sitelerine ve türk hesaplarına bi zararda bulunmadım ve bulunmamda.

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
Hocam ben de biliyorum. Ben sadece yeniler için küçük bi bilgi olsun diye paylaştım çok gõrdüm konu açanların çoğu mail adresini nasil bula biliriz diye ben de küçük bi yõntemi gõsterdim. Yabancı dil bilmediğim için türkce yapdım. Ben sadece bilgi olsun diye açdım. Dediğim gibi türk sitelerine ve türk hesaplarına bi zararda bulunmadım ve bulunmamda.

elıne saglık yenıler ıcın ıyıdır :)

DrMicex

Üye
29 May 2019
72
0
Disneyland
Merhaba,konu güzel ve bu konu hakkında birçok konu açılmıştır fakat %100 deme olayınız yanlıştır.Hiçbirşeyin garantisi yoktur.%100 olma ihtimali bile...Tamamen sosyal mühendisliktir bu kendi scprit'lerinizi geliştirerekte kendinize özgün daha inandırıcı ve gerçek web siteleri kurabilirsiniz.İyi geceler...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.