🔴Hedef Numaraya Spam SMS Saldırısı – TBomb SMS Bomber🔴KALİ LİNUX

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
222
Tek Başına Bir Teşkilat
Merhaba bugunkü konumda TBomb SMS BOMBERI ele aldım bilmeyenler için faydalı olacağını düşünüyorum

Bu arada bütün yorumları okuyorum önerileriniz ve fikirleriniz benim için önemli kendimi geliştirmek adına hertürlü eleştiriye açığım :)

----------------------------------------------------------------------------------------☾☆MASONZ-THT☆☽----------------------------------------------------------------------------------------

Hedef Numaraya Spam SMS Saldırısı yapmak için Tbomb aracını kullanıyoruz.Sadece telefon numarası girerek girilen telefon numarasını kullanan kişinin mesaj kutusunu 1 saat içinde doldurmanız münkün. Engel atarak kurtulma gibi şansları yok çünkü smsler farklı numaralar üzerinden gönderiliyor.

hGUX9H.png

Kod:
https://github.com/TheSpeedX/TBomb.git
Bunuda Kullanabilrsiniz ikiside aynı değişen birşey yok
Kod:
https://github.com/BerkeUnal/TBomb.git

Komutunu çalıştırarak sistemimize gerekli dosyaları indiriyoruz.

Kod:
cd TBomb
Komutu ile indirdiğimiz TBomb aracının dosyalarının bulunduğu klasöre geçiş sağlıyoruz

Kod:
ls
Komutunu kullanarak TBomb.sh dosyası yeşil olarak gözüküyor mu diye kontrol ediyoruz, eğer gözükmüyorsa şu kodu çalıştırıyoruz;

Kod:
chmod +x TBomb.sh
Hedef Numaraya Spam SMS Saldırısı yapmak için TBomb aracının kurulumunu şu komut ile yapıyoruz;

Kod:
./TBomb.sh

Kurulum tamamlandıktan sonra enter tuşuna basarak kullanıma hazır hale getiriyoruz.
Sms Saldırısı yapmak için “1” yazıp enter diyoruz.

eRzKEq.png
[/url][/IMG]

Alan kodu girmemizi isteyecek sms göndermek istediğimiz numaranın alan kodunu yazarak devam ediyoruz.
Ben kendi numaramda deneyeceğim için Türkiye’nin Alan kodunu girdim. Alt satırda numara girmemizi istiyor başına yukarıdaki alan kodu yani “+90” (Türkiye’nin alan kodu) otomatik olarak gelecektir.

2yQFdl.png
[/url][/IMG]

Başında 0 olmadan telefon numarasını yazıyoruz.
“+90-5555555555”

Kaç adet mesaj göndermek istediğimizi soruyor ben “10” diyerek devam ediyorum.

Ve kaç saniye arayla göndermek istediğimizi soruyor. Minimum 10 yazmanızı tavsiye ederim fakat size kalmış.”10” yazarak devam ediyorum ve saldırı başlıyor.

Karşımıza gelen ekrandan saldırının detaylarını görebiliriz;

1. Hangi telefon numarasına saldırı düzenlendiği,
2. Kaç kez sms gönderme talebinde bulunduğu,
3. Gönderilen sms isteklerinin kaç tanesinin başarılı bir şekilde ulaştığı,
4. Gönderilen sms isteklerinin kaç tanesinin ulaştırılamadığı,bilgisini edinebilirsiniz.

BÜTÜN HERŞEY BANA AİTTİR BUNU HAZIRLAMAK İÇİN ÇOK UĞRAŞTIM EMEĞE SAYGI OLARAK BEĞENİRSENİZ SEVİNİRİM VE YORUMLARI BELİRTMEYİ UNUTMAYIN

BAZI METİN YERLERİNİ DÜZENLEMEK İÇİN İNTERNET ÜZERİNDEN EKSTRA YAZILAR EKLEDİM

Son düzenleme:

T4SLA

Üye
13 Ocak 2021
218
105
tbomb eskiden çok az sms gönderiyordu düzeltimi yoksa eski versiyonumu bu

T4SLA

Üye
13 Ocak 2021
218
105
uygulama içinden kendi upgrade yapabiliyorsun diye biliyorum önceden 50 sms ataıyordu şimdi ise 100 çıkartılmış yani yeni güncellmeler gelmis ben 10 tane kendi numarama denedim başarılı arka arkaya yaptığın zaman çalışırmı bilmiyorum

teşekkür ederim eline sağlık

love_boy

Yeni üye
12 Tem 2010
20
1
sms in içeriğini yazabiliyormuyuz

Hedef Numaraya Spam SMS Saldırısı yapmak için TBomb aracının kurulumunu şu komut ile yapıyoruz;

bu kodu yazmayı unutmuşsun

Moderatör tarafında düzenlendi:

RenyWise

Yeni üye
13 Ocak 2021
1
0
bu siteyi kullanmaya yen başladım uzun zamandır yazılım tarzı şeylere çok özeniyorum yavaş yavaş içine girmeye başladım bu tbom saldırısını lunixde mi yapıcaz unixi nası kullanıcaz eski bi pc var 4 gb ramli ideal mdiir musaitseniz bilgilendirir misn

ZiksthemW

Uzman üye
28 Mar 2020
1,025
113
Oslo
bu siteyi kullanmaya yen başladım uzun zamandır yazılım tarzı şeylere çok özeniyorum yavaş yavaş içine girmeye başladım bu tbom saldırısını lunixde mi yapıcaz unixi nası kullanıcaz eski bi pc var 4 gb ramli ideal mdiir musaitseniz bilgilendirir misn

Merhaba,

Öncelikle forumumuza hoş geldiniz. Kuralları okumadıysanız okumayı unutmayınız.

Linux'u dualboot ile kurarsanız veya windows içine kurarsanız (makalesi aşağıda mevcut) bilgisayarınızı zorlamadan kullanabilirsiniz. 4GB ramli bilgisayarda "VMWare" veya herhangi bir "Virtual Machine" yazılımı kurmanızı önermem bilgisayarınızı zorlayabilir.

Başlıkta da belirtildiği üzere linux için yapılmış bir .sh programıdır. Makaleyi okursanız indirme linkini ve nasıl kullanacağınızı görebilirsiniz.

Windows'a Linux Kurma Makalesi - TIKLA!

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Elinize sağlık. Bu programların çoğu güncelliğini yitirdi ancak bu program çok iyi çalışıyor az önce dendim, tekrardan elinize sağlık. :)

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
222
Tek Başına Bir Teşkilat

bu kodu yazmayı unutmuşsun

Düzeltme Yaptım Bilgilendirme İçin Sağol

Şuan deneyeceğim şimdiden elinize sağlık :))

sağolun teşekkür ederim :)

4GB Ram İdealdir ama en az 8 Gb olması önerilir

ama 4gb ramde de rahatlıkla çalıştıtır

eline emeğine sağlık

teşekkür ederim sağolun

elinize sağlık. Bu programların çoğu güncelliğini yitirdi ancak bu program çok iyi çalışıyor az önce dendim, tekrardan elinize sağlık. :)

teşekkürler sağolun zaten toolun kendi içinde update var gerekli güncellem geldiği zaman update kısmından güncelleme yapılabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.