hedef site hack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zonza

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
923
0
İzmir
imzanda yazdıkların doğruysa sen site hack kralı olmalısın :DD neyse bruteforce indir aram0toru falan dork yazma öğren işte forumda birsürü konu var web ve server güvenliğinde

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
Sql : %100
Xss : %90
RFI : %75
BRUTE : %100
SQLMAP: %90
HAVIJ:%100
SHELL VE CONFIG:%90
Trojan/keylogger : %85
Upload açık : %95
Usta az daha yazsan Mit e komutan olarak gireceksin :D
Şeyi yanlış yapmışsın ama shell ve config i %95 yaz daha hoş durur :trl

21 Haz 2015
136
0
istanbul
Sql : %100
Xss : %90
RFI : %75
BRUTE : %100
SQLMAP: %90
HAVIJ:%100
SHELL VE CONFIG:%90
Trojan/keylogger : %85
Upload açık : %95
Usta az daha yazsan Mit e komutan olarak gireceksin :D
Şeyi yanlış yapmışsın ama shell ve config i %95 yaz daha hoş durur :trl

Hey gencler durun bi evet hepsini biliyom ben size site hackleme demedim ben HEDEF site hackleme dedim biriniz yazmış hoic dene birisi brute force yazmış ben HEDEF site hack nasıl yapıldığını istiyorum

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
Hedef site mesala
Orneksitr.com bu siteyi hacklemek istiyosan sitede sql açık aramalısın sql icin cesitli dokrlari kullan burda dork paylasmak yasak diye biliyom seçtiğin siteyi havij yada acunetix gibi programlarla sql açık varmı diye dene... siteye girip admin paneline admin admin yazmak her zaman işe yara.maz

Warexe

Üye
24 Haz 2016
193
0
Yav adamlar brute force diyor ya :D adam hedef site hack diyor siz hoic diyirsunuz :D yazılım öğren diyorsunuz :D adamı sorguluyorsunuz yardım etcekseniz edin etmicekseniz etmeyin kardeşim

Warexe

Üye
24 Haz 2016
193
0
Bak kardeşim sen Acunetix ile tarat mutlaka birşeyler çıkar
Scriptini öğren mesela joomla yada wordpress bu scriptlerin bilinen açıklarını dene
Hadi o da olmadı artık botnet saldırısı yaparsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.