Hedefimiz 1 Yıl İçinde 100 Ofansif Siber Savaş Uzmanı Hk.

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0

Merhaba,
THT ailesine katıldığım günden bu yana Türk'e yapılan terbiyesizliklerin, zaman zaman gecikebilen ama asla yaşlanmayan intikamlarını aldığınız günden beri göğsüm kabarıyor. Resmen gurur kaynağı oluyor şahsım adına, çok seviniyorum.
THT resmi Twitter hesabında "Hedefimiz 1 yılda 100 ofansif siber savaş uzmanı yetiştirmek." tweetini gördüm.
Bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. Alt yapım yok ama elim bilgisayara yatkın. Öğrenirim öğreneceğim.
Dersler oluyor mu olmuyor mu forumda bulamadım. Oluyorsa nasıl oluyor? V.İ.P üyelik yeterli mi? Özel sektör çalışanıyım, dersler var ise akşam saatlerinde oluyor mu?
Artık başlamak istiyorum bir yerden... Konu ile alakalı kim ile görüşebilirim?

Mr. Immortal

Uzman üye
27 Mar 2016
1,278
3
Merhaba,Öncelike "Web Server Güvenliği" bölümü size çok büyük bir katkı sunacağından eminim.Onun dışında , forumda , takıldığınız yerleri "Anka Saldırı Timi" veya "UG" timlerindeki abilere sormaktan çekinme,mutlaka yardımcı olurlar.1-2 hafta içerisinde "Web Server Güvenliğindeki" "Sabit" konuları okuyarak ciddi bir yükseliş yaşayabilirsin.Takıldığın yerleri sormaya çekinme :)

MyGf

Kıdemli Üye
16 Tem 2016
3,278
5
Hall of Fame
Merhaba,
Denildiği gibi Anka ve Ug tim'den hocalarına istediğini sorabilirsin + olarak eğitimler oluyor. Bunlara katılabilirsin. 2. dönem kayıtları bitti. 1-2 ay'a yeniden açılır. Web Hack kategorisindeki sabit konuları okuyabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.