Henüz Hackerliği duymamışken!

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0
Merhaba Arkadaşlar Benim Çok Sevdiğim Bi Arkadaşım Vardı İkimizde Bilgisayarı Sadece Oyun İçin Kulandığımız Sadece Facebook Ve Msn Kullandığımız Dönemdi Aynı Dershanedeydik .

Önceki Sene Aynı Okuldadık Bana Şöyle Bir Anısını Anlattı

-Bizim Eski Okulda Bi Kız Vardı Kedisini Çok Seviyordu Adı Minnoş Kız Her Yerde Minnoşumda Minnoşum Minnoşumda Minnoşum Aklıma Gizli Sorusu Geldi Msn Kullanıyorum Faceyle Aram Yok Gizli Sorusu ilk Evcil Hayvanınızın İsmi Soruyodu Minnoş Yazdım Girdi

Falan Anlattı Bunları

Dershanede Öğle Arası Önceki Son Ders Aklıma Şeytanlık Geldi Öğle Arası Arkadaşımı Çıkarmadım Doğru Nete Arasına Gizli Soruları Gizledik Tüm Dershaneye Yalvararak Doldurttuk Tarzımız Şu

-Bana Proje Görevi Bu Anket Hazırlıyacam(öle değildide geçmiş gün unuttum anketmi dedim ne dedim ) Okuldada Yaptırdık ...(bi sayı salladık :) ) kadar yapmalıyım daha bu kadarcık oldu Lütfen Hoca Gelmeden doldurun

Diyerek Dershanenin Son Günleri Aldık Gizli Soruları

Bazıları Yanlış Yazmış Ama Olsun :)

564126_3881835361658_1324720638_n.jpg

KanHeLHacK

Katılımcı Üye
30 Nis 2012
461
0
kardeşim eğer öyle soruyu bilmekle olsaydı daha ne isterdik facebook senin olduğuna dair 3 tane kod verior sen o soruyu bildikten sonra 3 tne arkadaş ismi soruyor link olarak atacaksın arkadaşlarına gelen kodları kopyalıyacaksın sonra kodları verilen kutucuklara doldurup devam edeceksin ... Yok sorusunu bildim çıktıda bilmemnede kandırma milleti bende kaç tane aldım soru yöntemiyle ama 3 tane fake hesap açıp hackliyeceğin kişiyi arkadaş ekliyeceksin birazcık özen gösterin yok yalvarmışsınız mış geç o işleri kodları bulmadan birşey yapamazsın ...

PokeMoon

Katılımcı Üye
4 Tem 2012
521
0
Mersin
kardeşim eğer öyle soruyu bilmekle olsaydı daha ne isterdik facebook senin olduğuna dair 3 tane kod verior sen o soruyu bildikten sonra 3 tne arkadaş ismi soruyor link olarak atacaksın arkadaşlarına gelen kodları kopyalıyacaksın sonra kodları verilen kutucuklara doldurup devam edeceksin ... Yok sorusunu bildim çıktıda bilmemnede kandırma milleti bende kaç tane aldım soru yöntemiyle ama 3 tane fake hesap açıp hackliyeceğin kişiyi arkadaş ekliyeceksin birazcık özen gösterin yok yalvarmışsınız mış geç o işleri kodları bulmadan birşey yapamazsın ...

Gizli soruyu doğru bilirsen ona gerek kalmıyor kardeşim.
Gizli soruyu 3 kere yanlış bilirsen senin dediğin oluyor.

KanHeLHacK

Katılımcı Üye
30 Nis 2012
461
0
o e-posta girerken olmuyormuydu facebook link ini vererek birinin hesabını çalarken dediklerim oluyor .s

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0

Biz Msn Adreslerinin gizli sorularını aldık :)

Face otomatik geliyo zaten :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.