Hep ask siirlerimizi,acilarimizi anlattik degilmi,2 dk ayirin ne acilar var

okyanus

Üye
7 Şub 2007
99
1
stuttgart
Amacim tesekkür almak degil bir vtr izledim aslinda bir cok izledim ama bu kadar kötü olmamistim,cocuk agliyor babasi yaniyor.iki gün kendime gelemedim,birazcikta siz duyarli olursaniz en azindan adimiza yakisani yapmis oluruz tesekkürler benden...bu siiri savas cocuklari icin yazdim
kanayan yaramiz filistin e.

En saydam bakislar onlardadir,
iki yani bicak keskinligi hayatin tan ortasindadir onlar.
Tenlerinde güzel bir oyundan kalma ter kokulari yoktur,
kan kokar onlar buram buram.
saclarina barut kokusu sinmistir usul usul.
ve hep ayni korku gecelerinde
en masum uykularindan irkilerek aglamaya alisiktir onlar
Bir olyuncak istemez onlar
mermi kovanlari biriktirirler
ve düslerler icinde ne vardi acaba?
icinde ki yüregine saplanmis evlat yok iste bir ses duyan yok.
Kalem tutan ellerine tas tutusturulur
topugu her yere basan bebenin.
Cünkü kirilmistir kalemleri coktan
bir düs kurarlar, süslü hayaller,pahalli oyuncaklar degil,
bir sabah yine ana sicakligi baba sevkati duyma özlemi vardir iclerinde,
sizce duyabilen kacidir?
Degdimi hic birinin gözleri gözlerinize
o kadar saydamdir ki bakislari
görmemek mümkün degildir merhametin muhtacligini.
Önce tanimadik bir korku sarar bakislarini
derinliginde muhtaclik yatar savas cocuklarimizin.
ne zaman bir cocuk görsem savas ortasinda
eli yüzü sis icinde,gözlerim aglar,ellerim bagli,
ama yüregim haykirir.

S.sezer(okyanus)

Buyurun hanginizin yüregi tas??
http://youtube.com/watch?v=bEmzQx7WnIo&mode=related&search=

Bence güncellenmesi gereken konularin en basinda
gelmektedir.operatörlerimize saygilarimla..

pessımıst1

Katılımcı Üye
19 May 2007
692
6
cennetden gelıyorum:)(izmir)
emegıne saglık aglamakla ve ya sıkayet etmekle olmuyo bende cok uzuluyorum bı de cocuklar onlara nasıl kıyıyolar anlayamıyorum nasıl bı kalb var bu ınsanlarda aslında onlara ınsan demekde ıstemıyorum kendıme kufredılmıs gıbı hıssedıyorum

NeoN_TR

Uzman üye
29 Haz 2007
1,302
8
KiMYa LaBoVaTuaRı
böyle hayat mı olur yaa ne biçim hayat bu hadi anlatık petrol alın size petrol değermiydi bunlara bu kadar çocuun acı çekmesıne ama bi gün gelicek o gün bi ülke olarak bi devlet olarak yanyana yanıcaksnz israilde amerikada siz bi kere ülke olsaydınz çocukları öldürmezdinz yaa..:'( ama siz zaten zengındınız çok az daa zengn olcaksnz die deermiydi bu kadar cana..!hayat kısa en fazla 2 gün yaşıycaksnz şu zalim dünyada ancak öbür tarafta 2 gün diil 2 hafta diil 2 asır diil sonsuz kadar yaşıycaksnz ama orda yaşadıınz zaman her bi saniye size 1asırdan fazla gelıcek o sırada işte o sırada ırak'ın filistinn çektiklerini görüceksiniz..!Sizin gibi ülkeye sizin gibi ülkeye..daha fazla solemıorm..!

oksit

Katılımcı Üye
7 Nis 2007
406
4
İstanbul
sağol dostum... paylaşımın için teşekkürler. umarım onların çocukları bu makus kaderden kurtulur ve insan gibi yaşayabileceği ortama sahip olur. keşke yapabileceğimiz daha fazla şey olsa :(

okyanus

Üye
7 Şub 2007
99
1
stuttgart
bazen kücük sesler cogalarak büyük sesleri olusturur bazen kücük düsünceler ise büyüklerine rakip olur ama en sonunda dogru kazanir unutmayin ki en büyük zeferler en kanlli savaslarin sonunda kazanilmistir...!!

yorum larinizin devamini bekliyorum tesekkürler ..

okyanus

Üye
7 Şub 2007
99
1
stuttgart
Ve yine basladi cigliklar bombaseslerina karismaya kanamaya devam ediyor yaramiz
ama nedense hic canimiz yanmiyorr.Ne yazik degilmi?

asi_esmer

Yeni üye
19 Ocak 2009
2
0
Resmen vahşet,insan olan bunu yapamaz.Ne istiyorlar o masumlardan,nasıl kıyabiliyorlar ,anlamıyorum :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.