/// hepinizin yorumunu bekliyorum babacanlarım:)///

BarisJKaraali

Kıdemli Üye
5 May 2013
2,653
0
Istanbul
kardeşim yanlış anlamada şu babacan lafını bi at artık. yani sıkıyo bi yerde numaramı yapıyon napıyon. kimse senin ne baban ne de canın. rütben ne olursa olsun yaşında var daha net anlaman lazım bu ne laubalilik. şimdi sırf sana yalakalık olsun diye bana çatacak millet ama olsun soun değil. biraz kendine gel sen.

Ne yalakalığı dostum biz mesela ilk geldiğimizde yanımıza yönetimden gelen ilk kişilerden biri shadow abimizdir..
Yani yönetim çoğu zaman takmaz takan 2-3 kişi vardır onlarıda çok severiz..
Babacan desin demesin biz seviyoruz abimizi :)

30 ağustos yapa bilirsen daha iyi olur ama yinede hangisi kolayına gelirse onu yapın babacanlarım:)

Tamamdır abi :)

mhals

Yeni üye
27 Haz 2013
14
0
yaww kardeşim ne dersen de kendini bilen bi adamsa bir daha o kelimeyi tekrar etmez bizde abi der geçeriz. anladınmı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.