Her Msn Kullanicisinda Olmasi Gereken Program Kesİlİk Le Ama Kesİnlİkle Bakmalisiniz

folklorcu08

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
2,447
0
Daha BeLLi DeğiL
Msn İÇİn SÜper Program Hemde TÜrkÇe
Program neler yapar........

1-bizi engelleyeni anında görebiliriz
2-silenide görebiliriz
3-avatar ve kamera görüntüsü çalabiliriz
4-listemizdeki biri çevrim dışı giriş yaptığında uyarı verir
5-listenizdeki biri size ileti sayfası açtığında size haber verir
6-konuştuğunuz kişi sizin sayfayı aşşaya çekerse kaparsa yada üzerine başka bi sayfa açarsa haber verir
7-winapta ne dinlediğinizi gösterir
8-gizlice msn de gezinmenizi sağlar herkesler sizi çevrimdışı görür ama siz istediğinizle konuşabilirsiniz
9-istemediğiniz kelimeleri engeller konuşma esnasında karşınızdaki kişi o kelimeleri yazsa dahi size iletmesini engeller
10-karşı tarafın size titreşim göndermesini engelleyebilirsiniz
11-listenizdeki kişilerin ne zaman giriş yapmış ne zaman çıkış yapmış bu tür bi çok ayrıntıları gösterir
12-msn den aldığınız dosyaları sizin dilediğiniz şekilde düzenler mesela resimler için ayrı klasör açar aldığınız resimleri direk oraya atar yani aldığınız şeyleri sınıflandırır ve orada saklar
13-debug listesi oluşturur
14-chat adı özelliğiyle kişilerinize istediğiniz bi isimi yazıp sizi o isimle görmenizi sağlar mesela sizi başka bi mail adresiyle görmesini istiyosanız sizin adresiniz yerine seçtiğiniz adresi kişilerinize gösterir bi başkasının yerine konuşmakta kullanabilirsiniz
Ve daha birsürü özellik

rar şifresi : repimi unutma

GERCEKTEN REPİMİ UNUTMAYIN SAYGILAR

Messenger Discovery Live!

karşı tarafın ağzından yazma !imitate komutu ile
karşı tarafın avatarını tek tuşla alabilme
çevrim dışı fakat online olanları görebilme
Msn Messenger için geliştirilen en önemli eklentilerden biri olan Disovery’nin, Live Messenger’la uyumlu olan final sürümü, Messenger Discovery Live! bugün çıktı. Bir çok kişi tarafından tercih edilen bu programın özellikleri şöyle;

http://live.msgdiscovery.com/index.p...&page=download

Argo mesajları önleyebilme özelliği
Flood yapılan mesajları önyelebilme özelliği
Görüntü Resmi çalabilme özelliği
Otomatik cevap verme özelliği
İstemediğiniz kişilerin link vermesini engelleyebilme özelliği (Herhangi biri size link verildiğinde sizi uyarıyor ve engelleyip engellemeyeceğinizi soruyor)
“Spell Checker” özelliği. Böylece mesajlarınızda kelime yanlışlarını düzeltiyor fakat program İnglizce olduğu için bu özellikte İnglizce’de geçerli
“Right align my messages” ile messajlarınızı konuşma pencerenizin sağ tarafına hizalayabiliyorsunuz
Kişi listenizdeki kişilerin hangi sürüm messenger kullandığını, kişiye kaç mesaj atıp kaç mesaj aldığınızı, Discovery Live! kullanıp kullanmadığını görebiliyorsunuz
Webcam görüntüsünden kesitler alabiliyorsunuz
İmitate özelliği ile karşınızdaki kişinin ağzından yazabiliyorsunuz
Ve bunlara benzer bir kaç özellik daha

EMEĞE SAYGI TŞKLER:D

oguz_1031

Katılımcı Üye
5 Ağu 2008
574
0
tşkler süper proda hangi msnlerde oluyor örnek bu yeni çıkmış msn 8.5 felan var çok değişik hiç anlamadım ve sevmiyom ben normal kullanıyom normalde oluyomu ?

tedbundy

Katılımcı Üye
10 Tem 2009
323
0
uzaklardan
arkadaşım teşekkürler ama nasıl yapılacağına dair biraz fazla açıklama yapsan daha iyi olmaz mı tekrar teşekkürler

folklorcu08

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
2,447
0
Daha BeLLi DeğiL
programı kurdugunuzda sağda en alt köşede discovery sımgesı gelecektır açın ve ayarlarını yapın program türkçe oldugu için çok basittir yapmanız gereken discovry kurdugunuzda açın ve programın içinde iğnelenmiş kişiler katagorisi var orda çevrım dısı olanlarda çevrim içi görülmektedir ben kendım kullanıyorum ve pcmde hiç bir kasma vs söz konusu deıldır saygılarımla

tedbundy

Katılımcı Üye
10 Tem 2009
323
0
uzaklardan
teşekkür ederim açıkladığın için benimde anlayamadığım çevrimdışı olanları nerde göreceğimdi şimdi çok güzel görüyorum tşkrlr

gencco

Katılımcı Üye
9 Tem 2008
378
0
kardeş change settings falan diyo sağ alttakini tıklayınca bi türlü açamadım yani her tıkladıgımda o çıkıyo :(

Rieger

Katılımcı Üye
14 Tem 2009
520
0
Bilmeyenler icin Bu Programı Kurduqunuzda Msn PLus daki bütün ozellikler devre dısı bırakılıyo o yüzden gereksiz bi program

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.