her sekmesi ayrı cookie depolaması kullanan bir tarayıcı var mıdır ?

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
şöyle düşünün bir sekme açıyorsunuz ve çerez koyan bir siteye giriyorsunuz ama o sekmeyi kapatırsan o çerezleri birdaha göremiyorsun her sekme ayrı çerez depoluyor.böyle bir tarayıcı veya birşey var mıdır ?
mesela gizli sekme ile normal sekme ayrı cookie depolaması kullanır

Son düzenleme:

BoostersX

Üye
17 Eki 2014
183
22
o nedir ve nasıl açacağım hocam
araştır onu da mı izahlayacağız? Hazırcılığa tahammülüm yok.
ilaveten
3 farklı tarayıcı ve hepsinin gizli sekme özelliği var. Bu da 6 farklı çerezleme demek.
Veyahut çözüme tor browser ile de ulaşmayı deneyebilirsin.
Daha farklıca methotlar da elbet uygulanabilir. Suâlin güzel bu foruma da uygun lakin hack platformu da olduğundan ipucudan yürüyen bireyler görmek isterim.
Misal dizin diye yazmışsın bulsana o dizini?

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
araştır onu da mı izahlayacağız? Hazırcılığa tahammülüm yok.
ilaveten
3 farklı tarayıcı ve hepsinin gizli sekme özelliği var. Bu da 6 farklı çerezleme demek.
Veyahut çözüme tor browser ile de ulaşmayı deneyebilirsin.
Daha farklıca methotlar da elbet uygulanabilir. Suâlin güzel bu foruma da uygun lakin hack platformu da olduğundan ipucudan yürüyen bireyler görmek isterim.
Misal dizin diye yazmışsın bulsana o dizini?
tek bir tarayıcı olacak ve tor çok yavaş

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
230
Loxcey Sixs
Merhabalar, öyle bir şey yok. Fakat herhangi bir tarayıcıda "yeni gizli pencere" açman işini görebilir. Yani birden fazla gizli pencere aç ve yapacaklarını o pencereler üzerinden dene sorunun çözülüp çözülmediğini yaz ki hepimiz öğrenmiş olalım.

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
Merhabalar, öyle bir şey yok. Fakat herhangi bir tarayıcıda "yeni gizli pencere" açman işini görebilir. Yani birden fazla gizli pencere aç ve yapacaklarını o pencereler üzerinden dene sorunun çözülüp çözülmediğini yaz ki hepimiz öğrenmiş olalım.
yahu hepiniz sadece benim konu postumu okuyup bide diğrerlerini okuyup yazmıyorsunuz benim yazdığım konu postunu okuyonuuz tamam ama meseleyi anlamak için maalesef o yetmiyor işte, hepsini okuyup bi mevzuyu anlayıp ona göre post atsanız rahatlayacağım(sinirliysem özür dilerim uykusuzluktan içimdeki kin daha da büyüyor)

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
230
Loxcey Sixs
yahu hepiniz sadece benim konu postumu okuyup bide diğrerlerini okuyup yazmıyorsunuz benim yazdığım konu postunu okuyonuuz tamam ama meseleyi anlamak için maalesef o yetmiyor işte, hepsini okuyup bi mevzuyu anlayıp ona göre post atsanız rahatlayacağım(sinirliysem özür dilerim uykusuzluktan içimdeki kin daha da büyüyor)
Dostum yalnızca o tarz bir tarayıcı olmadığını söyledim ve sana alternatif bir çözüm sunarak denemeni önerdim.

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92

özür dilerim tekrardan çünkü bu kin yüzünden dalgınım da tabikide o dediklerim bu konuda yer almıyor bu konum bu konum ile bağlantılı her bir sekmesi ayrı bir tarayıcı olucakmış gibi bir tarayıcı söyleyebilir misiniz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.