Herkese Merhabalar TurkHackTeam Ailesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gonzalez16

Yeni üye
5 Eki 2023
6
4
Herkese merhabalar arkadaslar araniza yeni katildim. Web tasarim isleriyle ugrasiyorum.Wordpress tabanli seo uyumlu temalar yapiyorum.Android aplikasyonlar ve oyunlarda modlama isleriyle ugrasiyorum.
Biraz da siber guvenlik ve hack alaninda calismalar yapiyorum. Herkese iyi forumlar dilerim.

kst132

Junior Hunter
12 Haz 2023
925
557
Herkese merhabalar arkadaslar araniza yeni katildim. Web tasarim isleriyle ugrasiyorum.Wordpress tabanli seo uyumlu temalar yapiyorum.Android aplikasyonlar ve oyunlarda modlama isleriyle ugrasiyorum.
Biraz da siber guvenlik ve hack alaninda calismalar yapiyorum. Herkese iyi forumlar dilerim.
Hoş geldin

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,445
630
Türkiye Cumhuriyeti
Merhaba Gonzalez16,

Aramıza hoş geldin,

Yeni Üyeler İçin Detaylı Forum Rehberi

Forum Kuralları

Konularına göz atmayı unutma...

İyi Forumlar...

harasad

Katılımcı Üye
14 Eyl 2023
307
106
Hoş geldin o halde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.