Herkese merhablar. Selamun Aleyküm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

R3ML1V3

Yeni üye
24 Ağu 2017
30
0
Merhabalar. Uzun süredir takip ettiğim bu foruma katılma, Siber güvenlik konusunda uzmanlaşma kararı aldım. Uzmanlaşma derken bu arada başlangıçtayım. Yardım etmek isteyen olursa THT de hatrı sayılır, yüksek kadrolarda işe yarayan birisi olmak istiyorum. Hayırlısıyla bu sene 2 senelik bilgi güvenliği bölümüne başlayacağım. İstanbul Bilgi Üniversitesinde bulunan kişiler iletişime geçerse sevinirim. Haydi Bismillah.

Son düzenleme:

SusKalbim21

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
628
0
Aramıza hoşgeldin, burada çok iyi kişilikli abiler veya kardeşler bulacağına emin olabilirsin :)

R3ML1V3

Yeni üye
24 Ağu 2017
30
0
Suskalbim galiba şimdiden bir tane buldum :)

Deragles hoşbulduk, öyle durumlarda özel mesajı atıyorum hemen :) çok teşekkürler :)

Lonely çok teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.