Herkesin Fakesi Olsun ( Fake Yapıcı)

Binefs

Uzman üye
13 Tem 2012
1,769
0
Suriyeli Urfa Göçmeni.
Arkadaşlar Bazıları Foruma Sırf Bu Konu İçin Üye Oluyor İhtiyacı Olanı Alıyor Bidahada Buralı Olmuyor Boşuna Sayfayı Kasıyorlar + Bazı Arkadaşlar Çok Arıyor :)
Bu Programın Galiba Linkleri Kırıktı Bende Çok Önceden Vardı Size Upl Edeyim Dedim :)
Buna Bir Dur Demenin Zamanıda Gelmişti :)
Program Bana Ait Değildir.
wgw5ko.jpg

Kullanımı Çok Basit :)
Hotmail
Facebook
Mynet
Youtube
Knight
Ve Nicelerini Barındırıyor :)
Link : Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylamhttp://www.dosya.tc/server19/MJjWHT/FakeMakerFinal_.rar.html

Son düzenleme:

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
İyide hata veriyor kardeşim gecerli bir wın32 uygulaması değildir diyor açılmıyor

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Yenısıde bozuk eskısıde bozuk kardeş paylaşım yapmadan önce kendi pc nde denemenı onerırım

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Ya binbaşım dalgamı gecıyosunuz ramazan ayında yapmayın yav sabahtan beri oldu oldu dıyosun ellı defa ındırttın bana madem sorunlu niye paylaşıyosunuz baştan kontrol etmeden setup nızı bınbasım konuyu ıhbar edıyorum ne bu boyle ya

Nok4

Katılımcı Üye
11 Şub 2012
278
0
Ya binbaşım dalgamı gecıyosunuz ramazan ayında yapmayın yav sabahtan beri oldu oldu dıyosun ellı defa ındırttın bana madem sorunlu niye paylaşıyosunuz baştan kontrol etmeden setup nızı bınbasım konuyu ıhbar edıyorum ne bu boyle ya
Çalışıyor Neyin Kafasındasın Sen ?

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Çalışıyor Neyin Kafasındasın Sen ?
Sen daha yenı geldın kardeşim buyur sen ındırmeden oncekı halı programın programı paylaşanın duvarımda bana yazdıgı bilip bilmeden konusma bozuktu paylaşımı beş kere ındırdıkten sonra duzeltmıs bilip bilmeden konusuyosun

Binefs Tamamdır Exe Olarak Attım Winrarım Bozukmuş

blacked38

Katılımcı Üye
11 Tem 2012
273
0
aradığım program teşekkürler ama bukadar tepkiye gerek yoktu şu mübaret ramazanda zaten ölüyorum sigarasızlıktan :/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.