Herkesten Özür Dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lyokocode

Üye
8 May 2013
60
0
Abiler,Ablalar Herkesten özür dilerim ben çok büyük hata yaptım Ben "lyokocode44" bugün ban yedim
ben o programı sadece mesela başkası ile dalga geçenlerle dalga geçmek için yapmıştım ve kesinlikle
tht de paylaşmayacaktım eğer öyle olsa kendi ismimi yazar mıyım sizde bi düşünün o kadar tuğgeneral olduk bu kadar saf değilim ama Şeytan işte birden aklıma girdi dedi git alıntı diye yaz kmse bişi diyemez aslında onu başkası paylaşmış ben paylaşmadım diyebilirdim ama doğruyu söylüyorum ve sizde biliyorsunuz affedin tekrar banlanmak pahasına bu konuyu açıyorum içimdekileri bilin istedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Abiler,Ablalar Herkesten özür dilerim ben çok büyük hata yaptım Ben "lyokocode44" bugün ban yedim
ben o programı sadece mesela başkası ile dalga geçenlerle dalga geçmek için yapmıştım ve kesinlikle
tht de paylaşmayacaktım eğer öyle olsa kendi ismimi yazar mıyım sizde bi düşünün o kadar tuğgeneral olduk bu kadar saf değilim ama Şeytan işte birden aklıma girdi dedi git alıntı diye yaz kmse bişi diyemez aslında onu başkası paylaşmış ben paylaşmadım diyebilirdim ama doğruyu söylüyorum ve sizde biliyorsunuz affedin tekrar banlanmak pahasına bu konuyu açıyorum içimdekileri bilin istedim.

Bak bana attılar temiz dediler yinede kontrol et dediler virüs total'ler temiz olabilir ama beni kandıramazsın. girdiğimde gerçek gmail hesaabın vardı. özür dilesen bile artık açılmicak emin ol. bana özel mesajdan lamer diyip profilime abi yazıyorsun. ben sana zaten güvenmemiştim. burada İP Adresin MAÇ Adresin her şey görünüyor. emin ol sana yediremedim bunu. hak ettin bunu bence. umarım bir daha yapmazsın.

//Edit bu tht'de program paylaşan herkezi kontrol ederim yanlış yapan her zaman ban yer. herkezi kandırırsın ama yöneticileri asla. adın çıktı hırsıza artık kimse indirmez programlarını merak etme.
özellikle beni asla kandıramazsın program konusunda en ufak kodlarına kadar incelerim.

Son düzenleme:

Daghanb

Katılımcı Üye
28 Şub 2013
409
0
toplumdaki genel yargı şu olacaktır " Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz"

ahahahaha "battı balık yan gider"

-PaTRoN-

Kıdemli Üye
8 Eyl 2009
3,043
1
LET'S BATTLE
Bugünlerde beni banlayın diye mesaj atanmı dersin konu açanmı dersin forumda üyeliklerin açılması iyimi oldu kötümü belli değil .
Konu kilit //

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.