Herkez baksın böyle yardım istemeyin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
Belki Bu Bana Düşmez Ama Ltfn Bİraz Dİkkat Arkadaşlarrr........

ark. bu böyle olmuyo ltfn biraz dikkat edelim girin formun kuralları felan bi okuyun bunlar nasıl başlıklar yardım , çok acil yardım , ltfn yardım edin bunlar ne böyle anlamıyorum sizi bunların yerine sorunun başlığını yazsanız bi küçük açıklama yapın ltfn böyle olmuyo böyle konular açmaya devam ederseniz ben yardım etmicem bilsem daha içimden gelmiyo yardım etmek artık çok zor bişey istemiyorum sizden biraz dikkat iyi geceler.....

MEHMET@GÜL

Katılımcı Üye
27 Şub 2008
676
10
Denizli_BB
Evet Bu yardım konusunu bazı arkadaşlar abartıyor Şahsen şimdiye kadar kimseden yardım istemedim sorunum oldumu zaten googleden aratıp buluyorum ve illaki yardım gerekirse adam gibi konumu açarım olay biter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.