herkeze selam

!'KADO'!

Üye
12 Ara 2008
126
0
istanbul
çok değişik bi geçmişim var aslında :) ben bundan iki sene önce korku siteleriyle tnıştım ve daha düne kadarda onlarla iç içeydim ilkinden kavga edip ayrıldıktan sonra ikincisindende farklı sebeplerden çıktk ama aslında okadar çok paylaşımlarım vardıki hepsinde üzülmüo diilim temel taşlardan biriydim anlıcanız neyse en sonundakinden de biri vardı bana uyuz oldu adam bi türlüü anlaşamadık sürekli beni kavgaya teşvik etti en sonunda yedim banı onun yüzünden neyse artık burdayım bundan sonra neresi olucağı hakkında bi fikrim yk ama şunu söylemek gerekirse o siteler bende bağımlılık yaptı ve bi türlü bırakamıyorum buda ayrı bi konu sıkıldım ama hep aynı şeyler hep aynı muhabbet ben artık tehlikeli bir kız olmak istiyoruum aslında çoktandır istiyordum ama olmuo işte hep bi yerde kafam karışıo bu hack işinde işi ööyle sadece bi msn çalmakla bitsin istemiorum temelinden kapmak istiyorum ben bu işi bu arada en son gittmiz sitede arkadaşımın modemine admin zarar verdi onunla ilgili bi fikri olan varsa bana yazsın lütfen bu arada da bunu söylemeden geçemicem ilk takıldıığım sitede bi ara çökmüştü onlarıda yapanlar son üye olduuğum korku sitesi duyun sesimi kimseye söyleyemiyorum ıp adresimi biliolar arkadaşımın ıp adresinden modemini mahfttiler valla yakarlar beni o yüzden bulaşmıyorum ŞİMDİLİK ;) hani olurya fakir genç çocuu sonra zengin olup çıkar hepsinin karşısına hesap sormaya bende küçük bi hacker olup çıkmak istiorum onlarınkarşısına :) :) :) kikikiki yeter şimdilik bu kadar değişik konu ve yorumlarımla görüşmek üzere şimdiden memnun oldum :diablo :mad:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.