Herşeye en baştan başlayalım.. ( hack için yapılması gerekenler--yeni başlayanlar )

SOGUKGOLGE

Yeni üye
21 Kas 2008
1
0
hocam ben hiç ingilizce bilmem baştan hiç kalkışmıyorum bu işe ağrımıyan başımı ağrıtmayayım! bilgiler için çok saol ellerine sağlık

mcmontre

Yeni üye
7 Nis 2008
19
0
Moskova/москва
Sağolasın Güzel bir anlatım olmuş.Bende araştırmalar yapıyorum dil öğrenmeye çalışıyorum.Tabiki PC dili.Bu arada Rusça tercumanım ama 40 mesajı doldurmadan başvurulmuyormuş.Zaten siteyede baktım bu mesaj işi yüzünden çok saçma konular var birde millet habir sağa sola teşekkür yağdırıp duruyor.Nabıcaz bilmem inşallah adminlerden gören olurda konuya gerekli hassasiyeti gösterirler

multisense

Yeni üye
25 Eyl 2009
15
0
Teşekkürler ama bunları yapmak herşeyin bitmiş olduğunu ve artık bir hacker olunduğunu akla getirmemeli. Kolay bir iş değil . Ama bütün vaktini alan bir iş .

sersem12

Yeni üye
13 Kas 2009
2
0
Eline Sağlık çok güzel bir paylaşım bence kayda değer bir bilgi Hacker veya cracker olmak için güzel bir paylaşım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.