Hesab askıya alındı script sorunu ?

Virtual Man

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
661
0
T Ü R K
arkadaşlar en az 5 web sitesi kurdum ftp tht ye bir arkadaşımız mavitık scriptini koydum hepside 5 dk sürmeden askıya alındı yazıyor bunun bir yöntemi yokmu sizce bir el atarsanız kaç saatir uraşıyorum olmuyor

örnek

Hesap Askıya Alndı
Hesabınız, ücretsiz barındırma hesabınızın sınırlarını zorlamak veya kötüye kullanım nedeniyle askıya alındı. Daha fazla bilgi için bir destek bileti gönderin.

Hiçbir şey yapmazsanız, hesabınız 90 gün sonra otomatik olarak silinir.

Virtual Man

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
661
0
T Ü R K
2. olarak çok garip bir şey ama şimdi geçenlerde aynı sitelerde ben utd55 hocamızın açtığı şüpheli giriş scriptini siteye koydum ve ay oldu daha kapanmadı aktif ama neden bunda böyle bir sorun oldu acaba diyorumki scripti crypter lasak xd=)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.