Hesab kapatma method

cyber knight

Katılımcı Üye
30 Ağu 2021
710
437
Root@Cyberknight
Merhaba şuan çalışan en güncel instegram hesab kapama Methodlar salarmısınız formlarıyla teşekkürler
Merhaba aşağıda bırakacağım konular yardımcı olucaktır.
iyi günler iyi forumlar dilerim.

İnstagram ilgili herşey (arşiv)

içerik, indirme linki, ofckinq egitim.zip - 65.3 MB vırus total, VirusTotal şifre: ofckinq
www.turkhackteam.org
www.turkhackteam.org

İnstagram Hesabı Kapatma

selamun aleykum tht ailesi. Bu konumda sizlere İnstagram Hesabı ( Başkasının ) Kapatmayı Göstereceğim. Bilenler bilir teker teker birçok forum tanıttım & taktiklerini tanıttım. Bu konumda ise hepsini bir araya getireyim dedim. Şimdiden İşinize Yarar Bir Konu Olacağını Düşünüyorum...
www.turkhackteam.org
www.turkhackteam.org

Sadece 5 dakikada İnstagram kapatma

Selamun aleyküm sayın THT'li dostlarım öncelikle yeni görünüşe yeni yazılıma geçtik hayırlı uğurlu olsun. Bu konumda bir instagram hesabını çok azcık sosyal mühendislik ile nasıl 5 dakikada kapatırız ondan bahsedicem. Öncelikle kurbanımız biografisine en altta verdiğim yazıyı yazması lazım...
www.turkhackteam.org
www.turkhackteam.org

instagram hesap kapatma fromlari

Taklit edilen Instagram hesapları Kişisel hesaplarınız, konsept hesaplar ya da marka hesaplarının taklit edilmesi durumu oldukça can sıkıcıdır. Instagram, bu olay sık yaşandığı için bir hesap kapatma formu sunuyor. Taklit edilen Instagram hesapları için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz...
www.turkhackteam.org
www.turkhackteam.org

Form basmadan instagram kapatma

Sevgili dostlar bildiniz üzere form basmadan instagram hesabı kapama eskisi kadar fazla kolay değil ben size kesin olmasa da etkili bir yöntem söyleyecem o zmn methodumuza geçelim. . İlkin france vpn ye bağlanıyoruz hesaba 1 spam atıyoruz sonra vpn yı Almanya ya geçerek hesabın st 'sine...
www.turkhackteam.org
www.turkhackteam.org

TheR00tz

Yeni üye
24 Kas 2021
27
14
Örn:

Hi Instagram user @kullanici.

Sizin Hesapınız Ekibimiz tarafından kontrol edildi,ve hesapınızın tehlikede olduğu belirlendi.
Lütfen aşağıdaki kısmı doldurarak Hesapınızı güvene alma işleminizi başlatınız.

Username:

Password:

=====================================================
Bu Metni Sosyal Mühendislik Hileleri İle Hedef Kurbana Atarsanız Yeme Olasılığı Artacaktır
Fakat Güzel Bir Sosyal Mühendislik Hilesi Olmadan Yemeyebilir !

- GuaRBeY -
THT

SPEED 144HZ

Katılımcı Üye
15 Kas 2021
406
118
Latvia
Merhaba aşağıda bırakacağım konular yardımcı olucaktır.
iyi günler iyi forumlar dilerim.

içerik, indirme linki, ofckinq egitim.zip - 65.3 MB vırus total, VirusTotal şifre: ofckinq
www.turkhackteam.org
www.turkhackteam.org

İnstagram Hesabı Kapatma

selamun aleykum tht ailesi. Bu konumda sizlere İnstagram Hesabı ( Başkasının ) Kapatmayı Göstereceğim. Bilenler bilir teker teker birçok forum tanıttım & taktiklerini tanıttım. Bu konumda ise hepsini bir araya getireyim dedim. Şimdiden İşinize Yarar Bir Konu Olacağını Düşünüyorum...
www.turkhackteam.org
www.turkhackteam.org

Selamun aleyküm sayın THT'li dostlarım öncelikle yeni görünüşe yeni yazılıma geçtik hayırlı uğurlu olsun. Bu konumda bir instagram hesabını çok azcık sosyal mühendislik ile nasıl 5 dakikada kapatırız ondan bahsedicem. Öncelikle kurbanımız biografisine en altta verdiğim yazıyı yazması lazım...
www.turkhackteam.org
www.turkhackteam.org

Taklit edilen Instagram hesapları Kişisel hesaplarınız, konsept hesaplar ya da marka hesaplarının taklit edilmesi durumu oldukça can sıkıcıdır. Instagram, bu olay sık yaşandığı için bir hesap kapatma formu sunuyor. Taklit edilen Instagram hesapları için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz...
www.turkhackteam.org
www.turkhackteam.org

Sevgili dostlar bildiniz üzere form basmadan instagram hesabı kapama eskisi kadar fazla kolay değil ben size kesin olmasa da etkili bir yöntem söyleyecem o zmn methodumuza geçelim. . İlkin france vpn ye bağlanıyoruz hesaba 1 spam atıyoruz sonra vpn yı Almanya ya geçerek hesabın st 'sine...
www.turkhackteam.org
www.turkhackteam.org
Merhabalar bu formlar maalesef işlevsiz hiç yeni tool falan yok

Bahadır-Şad

Katılımcı Üye
23 Tem 2021
951
881
SaMuRai
Merhaba değerli üye,

Bununla ilgili farklı farklı metotlar ve yöntemler bulunmaktadır.

Gerek form doldurma olsun gerek spam olsun gerek şikayet olsun gerek form doldurma olsun farklı farklı yöntemler var. Kapatmak istediğiniz İnstagram hesabına göre kullanacağınız yöntemler değişiklik gösterebilir.

İnstagram hesabı kapatmak için emin olun kesin çalışan tek bir yöntem yoktur. Kimisinde çalışan kimisinde çalışmayan yöntemler vardır. Bu yüzden hesabı kapatana kadar birçok yöntemi denemenizi ve araştırmanızı tavsiye ederim.

Forumda bunlarla alakalı işinize yarayabilecek birçok konu bulunmaktadır. Size yardımcı olabilecek konuların linklerini aşağıya bırakıyorum. Kolay gelsin.

İyi forumlar

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
864
429
Sosyal mühendislik le nasl kapatabilirim ki
Sosyal muhendislik aldatma kandirma yöntemidir ikna kabiliyetiniz ne kadar iyise okadar basarili olursunuz ayrica sadece bu yetmiyor sanal terminalden link yapip kurbana atarsaniz ikna edipde instasini almaniz basit olcaktir bu sekilde hem kapatmis hemde instasını almıs olursunuz tabi sifresini vede herseyini degismeniz lazim

awesofc

Katılımcı Üye
18 Tem 2021
648
341
25
sanal ortam :)
Merhaba şuan çalışan en güncel instegram hesab kapama Methodlar salarmısınız formlarıyla teşekkürler

www.turkhackteam.org

www.turkhackteam.org

İnstagram Hesabı Kapatma

www.turkhackteam.org

www.turkhackteam.org

www.turkhackteam.org

www.turkhackteam.org

www.turkhackteam.org

www.turkhackteam.org

www.turkhackteam.org

www.turkhackteam.org

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.