Hesabım Başkasının Eline Geçmiş İnstagram /DDATA\

DDATA

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,460
1
Bilinmiyor
Merhaba Arkadaşlar. Bugün sizlere önceden
Aşağıda vermiş olduğum linkten yapmış olduğunuz sistemin kapanmasından dolayı farklı bir mantık izledim. Bunu kendi ellerimle kendim buldum. Çalıntı/Alıntı falan yapmadım. Herşeyi ssleri ile göstereceğim. Umarım işinize yarar.

Önceden kullanılan sistem;

Kod:
http://www.turkhackteam.org/sosyal-medya-veya-sosyal-platformlar/1440384-instagram-hesabi-hackleme.html

Öncelikle bu üstte ki linkte ki sistemleri uyguladığımızda bize gelen maili yanıtlıyoruz. Aşağıda ki ssde ki gibi. Farklı şeyler de yazabilirsiniz.

Ve max 12 saat içerisinde size dönüyorlar.

NOT: ÖNCEDEN ESKİ TAKTİK DE KİME UYGULADIYSANIZ O HESABIN ŞİFRE YENİLEME LİNKİNİ YOLLAMAKTADIR.

NOT2: BU TAKTİĞİ KENDİM BULDUM. ÇALINTI YAPILIRSA BANA İLETİLİRSE SEVİNİRİM.

KANIT:

2. TAKTİK İÇİN BU KONU TUTARSA DEVAMI GELECEKTİR.

NOT: ARKADAŞLAR ÖNCEDEN SİZE GÖNDERİLEN MAİLİ YANITLARSANIZ İNSTAGRAM YENİLENME LİNKİ GELECEKTİR.

Son düzenleme:

Prisonerss

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,035
0
Müsait zaman deneyecem yararlı bir konu olabilir eğer olursa sana bir teşekkür mesajı atarım

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,047
35
Osmaniye 80
Teşekkür ederim.

Ortalıkta link yok. Konuda sonda belirttiğim yazılardan belirttiğim gibi önceden ilk verdiğim linkte ki gibi uygulandığından dolayı O instagram hesabının sistemine yazılıyor bu da sana yenilenme linkini veriyor...

giit adama yeni link bul o zaman.
pm den at adama.
insan kazan insan.

DDATA

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,460
1
Bilinmiyor
Güzel taktik 2.yi bekliyorum

Teşekkür ederim.

LINKI atarsan cok güzel olur eski konudaki link artik acilmiyor yararli calismalarinin devamini bekliyorz

Linke tikladigimda boyle bir sayfa bulunamadi diyor fix mi yedi

Arkadaşlar bakın size diyorum ki o ilk verdiğim link. İPTAL bu verilen sistemi önceden uygulayanlar için geçerli bu sistem. Önceden yapanlar varsa bu dediklerimi yaparak yine çaldığı hesapları çalabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.