Hesabim

Mr Nonexistent

Katılımcı Üye
14 May 2016
329
0
Gotham
lKenpachi adli hesabimin acilmasini arz ediyorum. Hesabim fazlasiyla cezayi hak etti ve sacma bir kavgadan ban yedi ustume sacma bir suc atildi ben kufur etseydim tekrar foruma gelmez veya 30 40 tane uyelik acip forumu isgal ederdim.
Saygilar

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,881
433
85
u bilmiyorum maalesef
Peki ban yesek üstünden 1 yıl geçti diyelim haklı olarak artık adam ban kalsın istiyor ne yapabilir ?
başıma gelirse hazırlıklı olalım :D

Sınırsız veya çok uzun süreli uzaklaştırılan hesapların cezası kaldırılmıyor 3 günlük banlanan hesabın bile kaldırılmıyor
Bu gibi durumlarda sınırsız olanlar veya çok uzun süreli olan hesapların multi hesap ile gelmesine birşey denilmiyor ama yine bir hatası olduğunda sürekli geldiği gibi banlanır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.