Hesabın sahibi, hesabı geri alıp tel. noma mesaj atmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ORGANES

Üye
14 Mar 2017
219
0
Beyler forumda paylaşılan userlardan bir tanesinin hesabını alayım dedim, kullanılmayanlardandı, Aldım 2 hafta geçti üzerinden, adam hesabı geri almış tel. numaramı hesaptan öğrenmiş mesaj atmış whatsaptan

Yardım edin Lütfen, Bana Birşey Yapabilir mi +213... Numarası? Dava falan? Lütfen, 4 tane mesaj atmış bakmadım, göründen " (çaldığımhesabınkullanıcıadı) its my compte" Yazmış, Ne yapayım? Dava açabilirmi? Vb. ne olabilir

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Destek birimiyle iletişime geçmiş olabilir. Yabancı hesapsa sorun çıkmaz. Engelleyin Whatsapp üzerinden Instagram'dan da kullanıcı adınızı tamamen değiştirip içeriği sıfırlayın ve gizli hesap haline getirin. Veya arkadaş size takmışsa hesabınızı dondurun aradan süre geçtikten sonra kullanmaya devam edin.

ORGANES

Üye
14 Mar 2017
219
0
Destek birimiyle iletişime geçmiş olabilir. Yabancı hesapsa sorun çıkmaz. Engelleyin Whatsapp üzerinden Instagram'dan da kullanıcı adınızı tamamen değiştirip içeriği sıfırlayın ve gizli hesap haline getirin. Veya arkadaş size takmışsa hesabınızı dondurun aradan süre geçtikten sonra kullanmaya devam edin.

Yabancı Hesap, hesabını geri aldı sayılır. Sadece Kendi telefon numaramı biliyor ve mesaj atmış, bilerek sohbet'e tıklamadım, Ve whatsapptan engelliyeceğim. Yeterli Olur Mu?

нydrαтнαlleѕ

İSTİHBARAT!
8 Ocak 2017
3,209
1,446
Geçenlerde şöyle bir haber okudum

Bir Türk hacker Gürcistan hosting sunucusunu rootlayarak "900" web sitesini hacklemiş ve Sunucu sahibi Türk hacker'ın İp adresini bulup şikayette bulunmuş.

Aldığo cevap;
Türkiye sınırları içerisinde olmadığınız için birşey yapamayız.

Korkmayın bir sorun olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.