Hicbir keylogger calismiyor herkes yalan

protur

Yeni üye
11 Haz 2008
5
0
burdaki butun keylogger leri denedim hic biri calismiyor test maili bile gelmiyor herkesin isi gucu yok bos yere yalan basiyor fabrika gibi ve baskalarinin zamanlarinida bosa kaybettiriyorlar yalanmi???????

samety

Üye
17 Ağu 2008
172
0
Smyrna
burdaki butun keylogger leri denedim hic biri calismiyor test maili bile gelmiyor herkesin isi gucu yok bos yere yalan basiyor fabrika gibi ve baskalarinin zamanlarinida bosa kaybettiriyorlar yalanmi???????

dostum eger keylogger lık bi işin war sa bnu programlarla diil kendin yapacaksın.

protur beyenmiyosan çıkış kenarda tılaman yeterli sen çalıştıramıosan biz ne yapalım

sezer dostum :) bir BÜYÜK olarak daha yardımcı olabilecek cümleler kurabilirsin umuyorum :)

samety

Üye
17 Ağu 2008
172
0
Smyrna

protur beyenmiyosan çıkış kenarda tılaman yeterli sen çalıştıramıosan biz ne yapalım

ya adam haklı çalışmıyor hiçbiri..hani varsa gösterin bi keyloger...

dostum ağlama hemen çok istiyorsan kendi keylogger ını kendin yaz...... ;)

samety

Üye
17 Ağu 2008
172
0
Smyrna
millete çok istiyorsan kendin yaz gibisinden neden konuşuyorsun? unutmaki bir zamanlar sende çok bildiğini sandığın şeyleri aslında az biliyordun yalan mı?

ben birşeyleri az bildigim zamanlar bu şekilde baskalarını suçlamadım. gidip işin aslı nedir? ney nasıl çalışır, doğrusu nedir, bunları araştırdım. ve araştırmaya dewam ediyorum.

ha çok mu zor, sıkıştım mı derim hemen,
adamlar yapamıyo, tüm pro. lar bozuk. fln filan. bu bana fayda saglar mı? ya da birseyleri degiştirir mi? hayır. o zaman mızmızlanmayı kessin ler de biraz faydalı olmaya calışsınlar. sömürgen yetişmasin millet. işi düştügü zaman siteye bakmasın.

örn. madem hiç bi keylogger i begenmiyo, çok araştırsın, en son editlenmiş keylogger ları bir araya toplasın, ondan sonra istedigi lafı etsin. desin o zaman,

hiç birisi calısmıyo!!! ama bunlar tıkır tıkır calısıyo desin... yapsınlar da gorelim.....

crayzhacker

Katılımcı Üye
2 Kas 2007
260
2
Paris
arkadaşlar bende bütün keyloggerları indirip denedim.. test msj bile gelmior.. sorun bndeyse çözümü ne olabilir ?? yada çalıstıran birisi varsa bnm gmail ime bi test msj atsın [email protected]

sadece mail adresiyle olmaz şifreside lazım tabi onuda burdan verirsen ben test msjını gönderene kadar o mail adresi 3 - 5 el degiştirir heralde :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.