Hikayem ve Çocukluğum / qwer954

qwer954

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,850
1
Bilinmez
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=CVHHLh99B3Q[/ame]

Şarkıyı açmanızı rica ediyorum.​
2

Siz hiç çocukluğunuzu unuttunuz mu? Ben unutmaya çalışıyorum.
Neden mi?. 20 yıllık mahallem. Bakın ciddiyim. 17 yıllık mahallemden ayrıldım. Arazisinde top oynadığım, doktorculuk oynadığım. Ve hatta bunu kimse bilmez. Arkadaşlarımla teras katımızda kahvaltı yaptığımızı. Arazide erik topladığımız ağacın altındaki sakladığımız bilekliği. Küçükken,
yokluk zamanımızdı. Hala daha öyle. Ama Allah'a şükür etmek gerek. Birde arabamız var bizim.
1980 model Şahinimiz. Rüzgarımız. Her yere onla gidiyorduk... Arkadaşlarımızla bisiklet çetesimi yapmadık, neler yaptık neler. Ama insan 17 yıllık mahallesindende ayrılınca çok koyuyor be hocam. Üstüne üstlük bunlar yetmemiş gibi 4 kız sevdim. 4 kız. 1. kıza vuruldum, ilkokulda sevdiğim ilk kızdı. Şu an onla görüşemiyoruz. Hepsini sevdim. Kimse dönüp yüzüme bile bakmadı.
O zamanlarda benimde biraz ısrarımla bilgisayar aldık. Hack işlerine merak sardım ve devam etti.
Her zaman ülkeme yararlı bir kişi olarak çabalamaya çalıştım. Sevgi kazanmaya çalıştım.
Mahalledeki dostlarımdan aldığım sevgiyi burdan alırım diye düşündüm. Bu forumdada belki beni sevenler sevmeyenler vardır. Ama siz benim ailem oldunuz. Az erik toplamadık.
Ha birde arazide yazdığım EFE yazısı vardı. O hala duruyor. Gidip gidip ağlayıp geri dönüyorum. Birde ne olucak biliyormusunuz ? 17 yıllık evlerimiz komşularımızın evleri geri dönüşüm sebebiyle yıkılacak. Bunula birlikte benim anılarımda...

Buraya kadar okuyan herkesten Allah razı olsun. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.​

Son düzenleme:

TheQuesz

Uzman üye
12 Mar 2016
1,769
2
God Mount
Beşiktaş JK takımını tutuyorsun normal değilmi hocam :( . Beşiktaşlı olan herkes özlem hüzün çöküntü ve hayattan ders almıştır beşiktaşlılıkta bunu gerektirir. Bu arada geçmiş olsun

qwer954

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,850
1
Bilinmez
Beşiktaş JK takımını tutuyorsun normal değilmi hocam :( . Beşiktaşlı olan herkes özlem hüzün çöküntü ve hayattan ders almıştır beşiktaşlılıkta bunu gerektirir. Bu arada geçmiş olsun

İnsanın hayatta karşılaştığı sorunlar kişiyi daha güçlü yapar ;)

Üzdün hocam güzel anılar kolay unutulmuyor

Doğru. Sağolun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.