Hile kodlamak için neleri öğrenmem lazım?

ug3rx

Üye
20 Ara 2022
143
30
arkadaşlar selam gene ben şu hile yazma işini bi çözemedim adam akıllı bi cevap veren yok şimdi arkadaşlar ben hile kodlamak istiyorum python üzerinden c# zor geliyor neler gerekli neler öğrnenmem gerek sadece neler öğrenmem gerektiğini yazarsanız sevnirim kaynak falan gerek yok herkese iyi forumlar iyi geceler

'Box-Boy

Üye
18 Ağu 2007
142
197
arkadaşlar selam gene ben şu hile yazma işini bi çözemedim adam akıllı bi cevap veren yok şimdi arkadaşlar ben hile kodlamak istiyorum python üzerinden c# zor geliyor neler gerekli neler öğrnenmem gerek sadece neler öğrenmem gerektiğini yazarsanız sevnirim kaynak falan gerek yok herkese iyi forumlar iyi geceler
imzanda yazanı yazarak başlaya bilirsir.

rootasen

Yeni üye
8 Ocak 2023
15
4
ByPasser
Dostum C++ ve C# gibi dilleri öğren gerisi gelir zaten hemen öyle hile yazmayı bekleme bunlara kontrol paneli eklemen lazım mobil ve pc de ayrı ayrı yazman lazım bir de sürekli güncel tutman lazım fix yememesi lazım

Jieo

Üye
27 Tem 2023
91
27
oyunlar için c++ en iyisi veya c#

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,544
55
1,094
Arkana bak
Hile yapmakmı? 😃
Yani bunu araştırıp öğrenebilirsin.👍
Çok kolay ve çok basit gerçekten sadece mantığı anlaman lazım c++ ve c# öneririm yada istediğin birinden yapabilirsin.
Konuyu çözüldüye almayı unutma 👍

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
967
11
1,382
Merhaba
Oyun veya uygulama cracklemek hile yapmak konusunda en azından forum içerisinde @Napcaz üstüne tanımam. Müsait olursa sana güzel tavsiyeler verir eminim. Kendi bilgi birikimime göre C# C++ dillerini mantık ve algoritmalarını öğrenmenizi tavsiye ederim. Bu tarz "hile yazma" vs. Telegram Discord grupları illaki bulunuyordur pek hakim değilim araştırıp oralarda vakit geçirmek dahi sana pek çok şey katar. Orada kurabileceğin ufak bir arkadaşlık seni çok ileri seviyeye götürebilir. Devamı elbette dilleri öğrendikten sektöre daha çok dahil olduktan sonra gelecektir.

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
4
519
Righteous Side of Hell
C# veya C++ öğreneceksin amacın cidden iyi bir hile kodlamaksa. Python bilmiyorum, dolayısıyla dilin sınırlarını da. Ama bir arkadaşımın da dediği gibi C# komando gibi dil. Ne istesen yazarsın. Buna hile de dahil. Zaten zor bir dil değil. Sadece pythonla yapıları farklı. Ben de şuan python öğrenmek istesem beceremem. Ki zaten para verseler de öğrenmem :D. şu dünyadan yok olmasını dilediğim tek dil. Uygulamaya değil sisteme kütüphane indirdiğin dil mi olur? Uygulamaya dll olarak eklersin dilediğin gibi kullanırsın. Yok efendim neymiş pipmiş oymuş buymuş. La de get hayatımda böyle saçmalık görmedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.