Hindistan 2 adet eğitim kurumu Hacked

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,065
911
lihtgTHT.php
Görebilir miyim daha önce basılan indexi ?
İlk indexine 2 ay önce log kanalı sahibi tarafından index basılmış. Çok da uzatmaya gerek yok, gövdedeki konuların birçoğu da böyle açılıyor son zamanlarda maalesef.

Ellerine sağlık.

Ayrıca, seni kötüleyenleri boşver. Çok biliyorlarsa kendileri index atsalarmış, güvenlik açığından kendileri faydalansalarmış.
Ortadaki gerçekten bahsetmek kötülemek olmuş :) İmalı konuşmanın da bir anlamı yok mesajı cevaplayarak diyeceğini bana diyebilirsin. Ayrıca merak ediyorsan bildiğimi göstereyim çaylak dostum.

LydexCoding

Katılımcı Üye
24 May 2024
431
140
:)
kimse kimseyi kötülememiş saygı çerçevesi içerisinde eleştirisini yapmış geçmiş olay bundan ibaret konuyu saptırmayın.
d059tmb.jpg

Saygı çerçevesinde bir eleştiri yapılsa birşey demezdim zaten, o konuda sorun yok. @Lihtg hocam eleştirmiş ona demedim ben. Ekran görüntüsündeki kişiyi kast ettim.

MixPro

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
2,693
129
T Ü R K
d059tmb.jpg

Saygı çerçevesinde bir eleştiri yapılsa birşey demezdim zaten, o konuda sorun yok. @Lihtg hocam eleştirmiş ona demedim ben. Ekran görüntüsündeki kişiyi kast ettim.
ben bunu hiç ciddiye almamıştım o yüzden bunu kast etmemiştim diğer arkadaşı demiştim ekran görüntüsündeki arkadaşı çok takmamıştım ben. çünkü eleştiri vs yapmamış boş flood yapmış.

LydexCoding

Katılımcı Üye
24 May 2024
431
140
:)
ben bunu hiç ciddiye almamıştım o yüzden bunu kast etmemiştim diğer arkadaşı demiştim ekran görüntüsündeki arkadaşı çok takmamıştım ben. çünkü eleştiri vs yapmamış boş flood yapmış.
Maalesef bunlarda var forumda... Ben bu arkadaşı kast etmiştim, birbirimizi yanlış anlamışız biz :)

QuatrexDefacer

Katılımcı Üye
15 Eki 2022
656
544
Bermuda
Oncelikle eline sağlık, log kanalları boş birseydir zamanında yalan yok bende kullandım bazı siteler, gidin kendinizi geliştirmeye bakın,zamanınzı boş harcamayın log kanallarında,

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.